2011-03-03

KRETINGOS RAJONO SAVIVALDYBĖS BENDROJO LAVINIMO MOKYKLŲ MOKSLEIVIŲ PIEŠINIŲ KONKURSAS

„AUKIME SAUGŪS – 2011“

2011 m. vasario mėnesį vyko rajono bendrojo lavinimo mokyklų moksleivių piešinių konkursas „Aukime saugūs-2011“, skirtas Pasaulinei civilinės saugos dienai – kovo 1-ajai paminėti.

1 klasės mokinio Tomo Domarko piešinys 1–4 klasių grupėje komisijos pripažintas vienu iš geriausių ir atrinktas vertinimui kitame konkurso etape, Klaipėdos apskrities priešgaisrinės gelbėjimo valdybos Civilinės saugos skyriuje. Tomą parengė pradinių klasių mokytoja metod. R. Bitautienė.

Padėkos raštai už piešinio atlikimo techniką – Vaivai Mitkutei  ir Ievai Taujanskaitei (2 klasė). Mergaites parengė pradinių klasių mokytoja metod. I. Jurkšaitienė