Apklausa

Kaip minėjote Vasario 16-ąją?

Naudingos nuorodos

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Mokyklos akimirkos

Tai mano mokykla. Noriu, kad visi žinotų, kad mums mokykloje įdomu.    

(Martyna, 17 m.)    

Naujienos
Rss
UNICEF vaikų bėgimas Kretingoje
2018-04-15

Jubiliejų švenčianti UNICEF Lietuva vaikų bėgimu sujungs net 5 miestus.

Daugiau informacijos

Projektas „Pasitik pavasarį spalvotai“
2018-04-04
Kovo 6–9 dienomis trečiokai dalyvavo klasės projekte „Pasitik pavasarį spalvotai“. Minėtomis dienomis vaikai galėjo nedėvėti uniformų. Jiems buvo leista puoštis nurodytų spalvų drabužiais ir aksesuarais.
Sėkmė viktorinoje „Ką žinai apie Lietuvą?“
2018-04-04

Vasario 15 d. Kretingos S. Daukanto progimnazijoje vyko rajoninė trečių klasių mokinių viktorina „Ką žinai apie Lietuvą?‘, kurioje dalyvavo ir mūsų mokyklos trečiokai Jokūbas Domarkas, Tajus Smilingis, Benas Laurinavičius, Vasarė Mitkutė ir Kotryna Mikutaitė. Karteniškių komanda „Šimtmečio vaikai“ iškovojo antrąją vietą (renginyje dalyvavo net septynių rajono ugdymo įstaigų atstovai). Viktorinai vaikai ruošėsi kartu su savo mokytoja  Monika Žeimiene.

Nuotraukos fotogalerijoje

Šešiamečių sporto varžybos
2018-03-27

Š. m. kovo 21 d. „Bitės Ritės mokyklėlės“ auklėtiniai dalyvavo Kretingos rajono priešmokyklinio ugdymo grupių vaikų sportinių žaidynių kamuolio metimo į krepšį varžybose, vykusiose Kretingos sporto mokykloje.

Mažiesiems „bitinukams“ teko atlikti nelengvą užduotį – pataikyti į krepšį iš 3 metrų atstumo. Kiekvieno vaiko pasirodymui skirtos 2 minutės (vėliau buvo susumuoti komandos surinkti taškai). Taikliai kamuolį į krepšį mėtė Brigita Briedytė, Vasarė Rimkutė, Emilija Daugintytė, Evelina Kolajanskaitė, Solveiga Vaičikauskytė, Rugilė Kripaitė, Greta Liaudinskytė, Emilija Uktverytė, Benas Sakalauskas ir Matas Šnepeta. Sportininkų komandai įteiktas padėkos raštas. Varžyboms vaikučiai ruošėsi kartu su priešmokyklinio ugdymo grupės auklėtoja Rita Kripienė ir jos padėjėja Daiva Stankaitiene. 

Primename, kad tai ne pirmosios priešmokyklinukų sporto varžybos šiais mokslo metais: lapkričio 23 dieną vaikai jau dalyvavo rajoniniame renginyje „Linksmi ir vikrūs“.

Grupės auklėtoja Rita

Nuotraukos fotogalerijoje

Linksmos atviros veiklos Pu grupėje
2018-03-23

Skatinant mokinių, mokytojų ir tėvų bendradarbiavimą, š. m. kovo 12–16 dienomis mūsų mokykloje suorganizuota atvirų durų savaitė tėvams. Tėveliai turėjo galimybę lankytis pamokose, neformaliojo ugdymo užsiėmimuose, stebėti ir vesti įvairias veiklas, bendrauti su mokytojais. Dėkojame visiems tėveliams, dalyvavusiems atvirų durų savaitės renginiuose.

Savo įspūdžiais, kaip organizavo bendrą vaikučių ir tėvelių veiklą, pasidalino priešmokyklinio ugdymo grupės „Bitės Ritės mokyklėlė“ auklėtoja Rita Kripienė.
Pasveikinome Lietuvą
2018-03-22

Kovo 11-ąją visoje šalyje vyko daugybė renginių, skirtų Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dienai paminėti. Ypatingai Lietuva pasveikinta ir Kretingoje. Smagu, kad prie tų sveikinimų prisidėjo ir karteniškiai bei mūsų mokyklos bendruomenės nariai.

Poezijos skaitymai „Mano tėvynė“
2018-03-22
Kovo 12 d. (po šešių pamokų) mūsų mokykloje vyko popietė (poezijos skaitymai „Mano Tėvynė“), skirta Kovo 11-ajai paminėti. Renginio sumanytojos – lietuvių kalbos mokytojos V. Brunalienė ir A. Prižginaitė. Gražiausius eilėraščius apie Lietuvą skaitė ir deklamavo 5–10 klasių mokiniai.
Mokyklos žemaitukai konkurse „Koram žemaitėška“
2018-03-14

„Tarmė – tarsi tapatybės kortelė“.
Gražina Kadžytė

Lietuvių kalbos tarmės yra tikras mūsų tautos pasididžiavimas, tikroji tautos gyvastis (A. Girdenis). Tarmės tebėra ta gyva versmė, kuri turtina bendrinės kalbos raišką, tad džiugu, kad turime tarmiškai kalbančių, rašančių, skaitančių žmonių, tikrų gimtosios tarmės sergėtojų.

Š. m. kovo 9 d. 11 val. Jurgio Pabrėžos universitetinėje gimnazijoje jau septintą kartą vyko Žemaitijos regiono mokinių konkursas „Koram žemaitėška“, kuriame dalyvavo jaunieji rašytojai bei žemaitiško žodžio puoselėtojai iš minėtosios gimnazijos, Kūlupėnų Motiejaus Valančiaus ir Marijono Daujoto pagrindinių mokyklų, VšĮ Pranciškonų gimnazijos bei mūsų mokyklos.

Viktorina „Mano Lietuva“
2018-03-12

Š. m. kovo 8 d. 12 val. mokyklos bibliotekoje surengta viktorina „Mano Lietuva“, skirta Kovo 11-ajai paminėti.

Renginyje dalyvavo 3 ir 4 klasių mokiniai. Atsakinėdami į viktorinos klausimus vaikai turėjo pademonstruoti istorijos, lietuvių kalbos ir literatūros bei kitų mokomųjų dalykų žinias.

Viktorinos nugalėtojai – trečiokai (intelektualų kova laimėta 1 taško persvara) ☺

Atnaujinta 2018-03-23 © Kartenos vidurinė mokykla. Visos teisės saugomos. Sprendimas:Emotion