Apklausa

Kaip minėjote Vasario 16-ąją?

Naudingos nuorodos

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Mokyklos akimirkos

Tai mano mokykla. Noriu, kad visi žinotų, kad mums mokykloje įdomu.    

(Martyna, 17 m.)    

Naujienos
Rss
Dalyvauta Miestelio šventėje
2018-07-04

Birželio 30 d. vykusioje miestelio šventėje „Aš myliu Karteną – Kartena myli mane“ dalyvavo ir mūsų mokyklos mokiniai.

Šiųmečio renginio akcentas – miestelio istorija. Ją karteniškiams ir šventės svečiams papasakojo buvęs 10 klasės mokinys Domantas Venskus ir būsimoji aštuntokė Arvydė Paulauskaitė (mokytoja V. Brunalienė). Mūsų mokinukai taip pat šoko ir dainavo. Beje, po miestelio šventės jaunučių liaudiškų šokių kolektyvas (vadovė – šokio mokytoja J. Vaičekauskienė) ir suaugusiųjų skudutininkų ansamblis (vadovė – daugiafunkcio centro neformaliojo švietimo mokytoja D. Norvaišienė) išvyko į kitą įspūdingą renginį – šimtmečio Dainų šventę „Vardan tos...“ Vilniuje.

Įteikti pagrindinio išsilavinimo pažymėjimai
2018-06-26

„Mokslas nebuvo ir niekada nebus užbaigta knyga“
(A. Einšteinas)

Birželio 22 d. 17 val. mokykloje vyko bene svarbiausias mokslo metų renginys – 10 klasės mokiniams Aivarui, Karoliui, Jolitai, Monikai, Klaudijai, Pauliui ir Domantui įteikti pagrindinio išsilavinimo pažymėjimai. Šimtmečio dešimtokus sveikino ne tik šventės vedėjos Alvyda ir Simona, bet ir mokyklos administracija, pedagogai, tėveliai.

Visus sujaudino 10 klasės mokinių tėvelių dovana mokytojams ir savo vaikams – jiems dainavo Kalniškių kultūros skyriaus vedėja Rita Viskontienė ir meno vadovas Gintaras Pucas (idėjos autorė – dešimtoko Aivaro mama Eugenija Beržonskienė). Į dangų kilo ir spalvoti balionai su dešimtokų svajonėmis. Linkime, kad jos visos išsipildytų!

Nuotraukos fotogalerijoje

Dalyvauta Kretingos miesto šventėje
2018-06-21

Birželio 16 d. 16 val. Kretingoje vyko dainų ir šokių šventė „Tai gražiai mane augino“ (įspūdinga dalyvių, kurių sulaukta apie 1600, eisena nusidriekė nuo J. K. Chodkevičiaus paminklo iki vasaros estrados).

Renginyje pasirodė ir mūsų mokyklos jaunieji dainininkai (atliktos dainos „Mano vardas – Lietuva“, „Jonvabalis“, „Do gaidē, do gaidokā“) bei šokėjai (šokiai „Tili tili dūda“, „Do gaidē, do gaidokā“, „Jurgeli, meistreli“). Šventei vaikai ruošėsi su muzikos mokytoja Daiva Norvaišiene bei šokio pedagoge Janina Vaičekauskiene.

Nuotraukos fotogalerijoje

Mokslo metų užbaigimo ir gabiųjų mokinių apdovanojimo šventė
2018-06-20

Baigiantis mokslo metams, mokykloje surengta tradicinė gabių ir talentingų vaikų apdovanojimo šventė. Renginį vedė jaunųjų mokyklos skaitovų komanda, vadovaujama lituanistės V. Brunalienės.

Šventės metu apdovanota net 20 mokslo pirmūnų, padėkas už akademinius ir sporto pasiekimus rajoninėse bei respublikinėse olimpiadose, konkursuose, varžybose atitinkamai gavo 30 ir 29 mokiniai. Padėkota ir šių ugdytinių mokytojams, tėveliams.

Trys vaikai pagerbti „Metų mokinio“ nominacijomis: bronzinis ženklelis atiteko Aistei Slušnytei (6 kl.), sidabrinis – Alvydai Jedenkutei (9 kl.), auksinis – Viliui Rimkui (5 kl.).

„Metų mokytojo“ nominacijos įteiktos ir pedagogams: bronziniu ženkleliu apdovanotas Marius Meškauskas (kūno kultūra), sidabriniu – Indrė Paulienė (technologijos, dailė), auksiniu – Vitalija Brunalienė (lietuvių kalba ir literatūra). Paskatinamosiomis padėkomis pagerbtos pradinio ugdymo specialistės Rima Bitautienė ir Monika Žeimienė. Mokyklos bendruomenės apdovanojimas atiteko socialinei pedagogei Vidai Tamošauskienei. Muzikinę dovaną šventės dalyviams skyrė būsimoji ketvirtokė Ieva Stroputė. 

Nuotraukos fotogalerijoje

Mokinių kūrybinių darbų konferencija „Mūsų žingsniai į sėkmę“
2018-06-20
„Ne mokyklai, o gyvenimui mokomės“.
Seneka

Birželio 13 d. 12 val. mokyklos aktų salėje vyko tradicinis mokslo metų pabaigos renginys-mokinių kūrybinių darbų konferencija „Mūsų žingsniai į sėkmę“, kurią vedė Arvydė Paulauskaitė (7 klasė).

Mokslo metų pabaiga gausi dovanų
2018-06-18

6 ir 7 klasės mokinių edukacinė-pažintinė ekskursija
2018-06-18

Birželio 6 dieną, 6 ir 7 klasės mokiniai, vadovaujami mokytojų I. Paulienės ir R. Trakienės, vyko į edukacinę-pažintinę ekskursiją. Jos metu mokiniai aplankė Palangos Gintaro muziejų.

Priešmokyklinukų šventė
2018-06-14

Gegužės 30 d. 10 val. mokyklos aktų salėje vyko priešmokyklinukų išleistuvių šventė, kurią vedė grupės auklėtoja Rita Kripienė.

„Bitės Ritės mokyklėlės“ vaikučiai šoko, dainavo, skaičiavo, deklamavo eilėraštukus. Būsimiesiems šimtmečio pirmokams sveikinimo žodį tarė mokyklos direktorė Laima Mačernienė bei juos ugdysianti pedagogė Rima Bitautienė.

Nuotraukos fotogalerijoje

Paskutinio skambučio šventė
2018-06-07
Gegužės 25 d. 12 val. mūsų mokykloje vyko Paskutinio skambučio šventė „Skrisk į savo svajonių šalį“, kurią jauniesiems abiturientams – dešimtokams – suorganizavo 9 klasės mokiniai su auklėtoja V. Tamošauskiene.
Filosofinių įžvalgų konkursui „MANO UOSTAS“ pasibaigus
2018-06-05
Klaipėdos universiteto Humanitarinių ir ugdymo mokslų fakulteto Filosofijos ir kultūrologijos katedra bei asociacija „Mediedros“ Klaipėdos rajono ir visų Vakarų mokyklų mokiniams pasiūlė įdomų konkursą – filosofiškai pažvelgti į lietuvio ir jūros ryšį, pasvarstyti, ką galėtų reikšti uosto, švyturio, molo sąvokos žmogaus, ypač jauno, gyvenime ir apie tai papasakoti, nufotografuoti arba sukurti vaizdo klipą. Konkurso iššūkiui neabejinga liko mūsų mokyklos devintokė Alvyda Jedenkutė. Ji parašė poros puslapių esė „Mano uostas“ ir buvo pakviesta į baigiamąjį šio konkurso renginį – laureatų apdovanojimą.

Atnaujinta 2018-07-08 © Kartenos vidurinė mokykla. Visos teisės saugomos. Sprendimas:Emotion