Naujienos 2016/2017 m. m.

Skraidinti vaikystės aitvarai...
2017-06-23

„Gyvenimas trumpas, bet žmogus jį iš naujo gyvena savo vaikuose“.
Anatole France

Birželio 17 d. 16.30 val. Kretingos Lurdo slėnyje vyko Kretingos rajono mokyklų vaikų ir mokinių meno kolektyvų šventė „Paskui vaikystės aitvarą“.

Įspūdingame koncerte pasirodė ir mūsų mokyklos vaikai. Jaunučių liaudiškų šokių grupė džiugino šokiais „Sėjau rūtą“ bei „Linksmoji polkutė“ (mokytoja Janina Vaičekauskienė), ikimokyklinio ir priešmokyklinio amžiaus mergaičių kolektyvas atliko dainą „Vabalų polka“ (meninio ugdymo pedagogė Ona Karnauskienė), jaunučių choro solistai atliko dainas „Rojaus obuoliukai“, „Mano vardas – Lietuva“, „Baltas paukštis“ (mokytoja Daiva Norvaišienė). Mūsų mokinukai šoko ir dainavo kartu su kitų ugdymo įstaigų vaikais (jungtiniai pasirodymai). Šventėje pasirodė ir svečiai iš Klaipėdos, Gargždų bei Palangos.

Visi koncerte dalyvavę vaikai buvo pamaloninti specialiai šiai šventei sukurtais ir pagamintais aitvaro formos saldainiais.

Už bendradarbiavimą, geranoriškumą dėkojame mūsų mokyklos jaunųjų atlikėjų – šventės dalyvių – tėveliams.

Nuotraukos fotogalerijoje

Įteikti pagrindinio išsilavinimo pažymėjimai
2017-06-20

„Tiek daug yra ko mokytis ir tiek mažai turime tam laiko“.
A. Einšteinas

Birželio 16 d. 11 val. mūsų mokykloje vyko šventė – 10 klasės mokiniams įteikti Pagrindinio išsilavinimo pažymėjimai. Renginį vedė Klaudija Lukauskytė ir Domantas Venskus.

Sugiedojus valstybės himną, dešimtokus sveikino mokyklos vadovė Laima Mačernienė, kuri jaunuoliams linkėjo turėti aukštesnių tikslų, direktorės įsakymą dėl Pagrindinio ugdymo baigimo pažymėjimų išdavimo perskaitė pavaduotoja ugdymui Aušra Gedgaudienė, pasisakė klasės auklėtoja, pedagogai. Dešimtokėms Rugilei Kaubrytei ir Brigitai Narvilaitei įteikti ne tik išsilavinimo dokumentai, bet ir padėkos už aukštesniųjų tikslų siekimą, aktyvią ir kūrybišką veiklą, bendradarbiavimą ir pagalbą organizuojant mokyklos renginius, Erikai Norvilaitei – padėka už aktyvų dalyvavimą mokyklos neformaliojo ugdymo veikloje.

Su mokykla skambiomis eilėmis bei daina atsisveikino ir patys 10 klasės mokiniai.

Nuotraukos fotogalerijoje

Jaunų šeimų vakarai mokyklos edukacijos centre-muziejuje
2017-06-10

Gegužės 26 ir birželio 2 dienomis vyko seminaras „Per juokus į geresnę santuoką“, skirtas jaunoms šeimoms. Seminaro medžiaga buvo pateikiama interaktyviai. Ją pristatė Kretingos šeimos centro lektoriai.

Be galo linksmi ir labai praktiški Marko Gungoro patarimai jau yra padėję ne vienai sutuoktinių porai Amerikoje. Tikimės, kad ir seminare buvusios jaunos porelės rado tai, ką galėtų pritaikyti savo tarpusavio bendravimuose, noruose ir troškimuose.

ATSISVEIKINIMAS SU PASAKA
2017-06-09

„Kiekvienas vaikas yra nepakartojama kūrybinė laboratorija su nežabota fantazija, kurios skrydis beribis ir nesuvaldomas“.
K. Čiukovskis

Gegužės 30 d. 10 val. mokyklos aktų salėje vyko priešmokyklinio ugdymo grupės „Bitės Ritės mokyklėlė“ vaikučių šventė „Atsisveikinimas su pasaka“. Renginį suorganizavo grupės auklėtoja Vesta Gabrielė Kastėnienė, jai talkino meninio ugdymo pedagogė Onutė Karnauskienė.

Pasipuošę bitučių kaukėmis vaikai žaidė, dainavo, deklamavo eilėraščius, ėjo ratelius, šoko liaudies šokius („Graži mūsų šeimynėlė“, „Bitute pilkoji“, „Kurapkytė rugiuos“, „Joja, joja diedukas“). Jodami ant medinių arkliukų „bitinukai“ keliavo ieškoti pasislėpusios pasakos „Dangus griūva“, taip pat aplankė „Greitakalbių“, „Skaičiuočių“, „Pasakų be galo“ šalis. Kelionės metu vaikus lydėjo geltonas stebuklingas kamuolys.

Pagaliau pasakėlė „Dangus griūva“ buvo surasta... ☺ Kartu su auklėtoja Vesta (grojo kanklėmis ir dainavo) priešmokyklinukai pasakaitę išraiškingai pasekė ir suvaidino (buvo pasipuošę įvairių gyvūnėlių kaukėmis).

„Bitės Ritės mokyklėlės“ auklėtinius sveikino mokyklos direktorė L. Mačernienė bei būsimoji pirmokų mokytoja R. Baltuonienė.

Nuotraukos fotogalerijoje

Mokslo metų užbaigimo ir gabių mokinių apdovanojimo šventė
2017-06-09

„Atsakomybė išvysto gabumus“.
M. O. Swett

Birželio 02 d. 11 val. mūsų mokyklos aktų salėje vyko Mokslo metų užbaigimo ir gabių mokinių apdovanojimo šventė.

Renginį vedė gausus būrys šaunių 8 klasės mokinių (Augustė, Justina, Alvyda, Viktorija, Rolandas), taip pat skambėjo šeštokių Arvydės ir Elijos deklamuojamos eilės. Vaikai džiaugėsi, kad „mokslo metai pagaliau susiprato baigtis“, tad pakvietė mokyklos direktorę Laimą Mačernienę pradėti „mokyklos intelektualų paradą“, t.y. paskelbti ir apdovanoti mokslo pirmūnus, gabiausius mokinius.

Mokslinė-praktinė konferencija „Mūsų žingsniai į sėkmę“
2017-06-08

„Išmintingas ne tas, kuris daug žino, o tas, kurio žinios naudingos“.
Aischilas

Gegužės 29 d. 14 val. mūsų mokykloje suorganizuota jau tradicinė mokslinė-praktinė konferencija „Mūsų žingsniai į sėkmę“. Renginio metu pristatyti mokiniai, kurių darbai sulaukė svaraus įvertinimo mokykloje, rajone, apskrityje ir net respublikoje.

Kviečiame į Šeimos vakarą (II dalis)
2017-05-31
 

 

Penkiamečiai atsisveikino su „Nykštukų“ grupe
2017-05-31

„Vaikas visada gali išmokyti suaugusį trijų dalykų: džiaugtis be jokios priežasties, visuomet būti kuo nors užsiėmusiu ir iš visų jėgų reikalauti to, ko trokšti“.
P. Coelho

Gegužės 26-osios popietę ikimokyklinio ugdymo grupės „Nykštukai“ vaikai su tėveliais pramogavo Jonučių kaimo turizmo sodyboje: penkiamečiams surengta smagi išleistuvių šventė. Renginio „Spalvoti burbuliukai“ organizatorė – mažųjų Dienos centro vadovė Indrė Paulienė ir organizacinė komanda (Jadvyga, Onutė, Donatas).

Paskutinio skambučio šventė
2017-05-31

Dievo akies vyzdyje būki pačiu mažiausiu.
O tarp žmonių, vaikeliuk, ir dideliu būki, ir aukštu!
Pamiškėje matomu būk!
Mažus – ir miške išlaužo.
A. Šikšnys

Gegužės 25 d. mūsų mokyklos jauniesiems abiturientams – dešimtokams – suorganizuota Paskutinio skambučio šventė.

Šventės tradicija – kuo originaliau atvykti į mokyklą. 10 klasės mokiniai pasirodė išradingi: su auklėtoja Janina Vaičekauskiene pasivėžino ir į mokyklą atvyko Kartenos priešgaisrinės gelbėjimo komandos automobiliu.

Folklorinių šokių ir ratelių festivalis „Suk, suk ratelį...“
2017-05-29

„Kas kaip moka, tas taip šoka“.
Lietuvių liaudies išmintis

Gegužės 19 d. mūsų mokykloje surengtas jau 5-asis Kretingos rajono mokinių folklorinių šokių ir ratelių festivalis „Suk, suk ratelį...“. Šventė prasidėjo dalyvių eisena, kurioje – apie 170 jaunųjų šokėjų iš įvairių Kretingos rajono ugdymo įstaigų.

Kviečiame į Šeimos vakarą
2017-05-23
Viktorina „English speaking countries“
2017-05-17

Kiekvienais metais, gegužės 9-ąją dieną švenčiame Europos dieną.

Šiemet gegužės 9-ąją dieną šventė ir Kartenos daugiafunkcio centro 5–10 klasių mokiniai. Anglų kalbos vyr. mokytojos Rūta Valaitytė ir Jolanta Putriuvienė pakvietė mokinius į viktoriną „English speaking countries“. Viktorinos tikslas buvo skatinti mokinius domėtis ir gilinti žinias apie angliškai kalbančias šalis, paminėti Lietuvos įstojimo į Europos Sąjungos sukaktį ir Europos dieną. Lavinti anglų kalbos mokinių kalbėjimo, suvokimo, klausymo gebėjimus, gilinti geografines žinias.

Tradiciniai Motiejaus Valančiaus raštų skaitymai Nasrėnuose
2017-05-17

 Jau 24 pavasarį į Nasrėnus iš visos Lietuvos renkasi mokiniai ir mokytojai, rašytojai ir aktoriai, visuomenės veikėjai pagerbti Žemaitijos vyskupo, rašytojo Motiejaus Valančiaus. Mokiniai skaito jo raštų ištraukas, inscenizuoja apsakymus, dainuoja žemaitiškas dainas, eina ratelius. Šiais metais puikią folklorinę nuotaiką kūrė kretingiškių, Simono Daukanto mokyklos mokinių, grupė „Blezdingelė“.

Iš mūsų mokyklos šioje šventėje dalyvavo dvi mokinės: šeštokė Arvydė Paulauskaitė ir aštuntokė Augustė Mikutaitė. Augustė išraiškingai Motiejaus Valančiaus žodžiais papasakojo „Apie karę pas Salantų pilį“, Arvydė perskaitė Marijos Meilės Kudarauskaitės eilėraštį „Prie vedlio paminklo Nasrėnuose“.

Šventė baigėsi dovanomis: mergaitės apdovanotos vardiniais šventės rašikliais. Taip pat organizatoriai pasirūpino vaišėmis: neluptomis bulvėmis, kastiniu ir cibulyne.

Edukacinė-koncertinė programa mūsų mokykloje
2017-05-17

„Muzika nuplauna nuo sielos kasdieninio gyvenimo dulkes“.
Danų rašytojas Peter Hoeg

Gegužės 12 d. Salantuose vyko tradicinis XXVII Žemaitijos krašto muzikos ir meno mokyklų festivalis „Vaikai ir muzika“. Festivalio dalyviai parengė ne tik koncertinius numerius baigiamajam renginiui, bet ir edukacines-koncertines programas mokyklų bendruomenėms.

Gegužės 12 d. 12 val. koncertinę programą mūsų mokykloje pristatė Pagėgių, Priekulės, Gargždų ir Kretingos meno mokyklų kolektyvai. Koncerto metu skambėjo vokalinė ir instrumentinė muzika, rimti ir nuotaikingi kūriniai.

Renginį vedė Salantų meno mokyklos pedagogė Jekaterina Samulionienė. Pasak koncerto vedėjos, svarbiausias festivalio „Vaikai ir muzika“ siekis – tęsti ir plėtoti Žemaitijos krašto muzikos ir meno mokyklų muzikavimo tradicijas, skleisti meninę patirtį, skatinti mokinių kūrybinę raišką ir bendradarbiavimą. Pirmasis festivalio koncertas įvyko dar 1991 m. Palangoje.

   

Šventinis koncertas „Pasodinkim sodą motinai“
2017-05-12

Gegužės 5 d. 12 val. Kartenos kultūros skyriuje vyko šventinis koncertas „Pasodinkim sodą Motinai“. Renginį vedė 8 klasės mokinės Justina Šiaulytė ir Augustė Mikutaitė. Gražiausiais žiedais išpuoštoje kultūros skyriaus scenoje šoko ir dainavo, prasmingiausius žodžius mamytėms, močiutėms ir prosenelėms tarė mūsų mokyklos mokinukai.

Šventinė popietė mamytėms
2017-05-08

Gegužės 5 d. 10 val. šventinė popietė Motinos dienos proga suorganizuota ikimokyklinio ugdymo grupėje „Nykštukai“.

Savo mamas penkiamečiai pradžiugino dainelėmis „Mamos suknelė“ ir „Vabalų polka“ (dainuoti vaikai mokėsi su meninio ugdymo pedagoge Onute Karnauskiene), gražiu eilėraštuku (padėka auklėtojo padėjėjai Jadvygai Anužytei) ir dovanėlėmis: meniškais atvirukais, įstabiomis popierinėmis gėlėmis ir tikrų gėlių daigeliais vazonėliuose (daug triūso dirbdama kartu su vaikais įdėjo mažųjų Dienos centro vadovė Indrė Paulienė). Po sveikinimų popietės dalyviai vaišinosi saldumynais.

 

Tęstinio projekto „Mokomės bendraudami“ renginys „Tautinis kostiumas“
2017-05-08
2017 m. balandžio 28 d. 10 val. mūsų mokykloje suorganizuotas rusų kalbos tęstinio projekto „Mokomės bendraudami“ renginys „Tautinis kostiumas“, kurio svarbiausi uždaviniai – susipažinti su tautinio kostiumo kultūra, istorija, ugdyti gebėjimą bendrauti rusų kalba, praktiškai taikyti žinias ir gebėjimus, įgytus mokantis rusų kalbos.
Viktorina „Kuri karta gudresnė?“
2017-05-05

2017 m. balandžio 27 d. 14 val. mūsų mokykloje suorganizuota tėvų ir vaikų viktorina „Kuri karta gudresnė?“. Viktorinoje susirungė 5–10 klasių mokinių komanda „Vaikų stalas“  ir tėvelių komanda „Tėvų stalas“.

2017–2018 m. m. būsimųjų pirmokų sąrašas
2017-05-04
Mokinių viktorina „Ką žinai apie Lietuvą“
2017-05-03

Noras pažinti Lietuvos istoriją, tautos papročius ir tradicijas suteikė galimybę balandžio 28 d dalyvauti Kretingos rajono 3 klasių mokinių viktorinoje „Ką žinai apie Lietuvą“. Viktoriną organizavo Kretingos S. Daukanto progimnazija. Trečiokų komanda „Cekliukai“ už sumanumą ir žinias apdovanota padėkos raštu.


Daugiau nuotraukų fotogalerijoje

Integruotas projektas „Vaikų Velykėlės“
2017-05-02
Mūsų mokyklos bendruomenė prisijungė prie „Naisių vasaros“ paskelbto respublikinio konkurso „Vaikų Velykėlės 2017“. Mokykloje balandžio 5–24 d. vykdytas integruotas projektas „Vaikų Velykėlės“, kurio tikslas – diegti svarbiausias tautines nuostatas ir formuoti teigiamą senųjų tradicijų įvaizdį.
Jaunųjų skaitovų sėkmė
2017-04-26

2017 m. balandžio 11 d. Kretingos Marijono Daujoto pagrindinėje mokykloje vyko rajoninis pradinių klasių mokinių meninio skaitymo konkursas. Į renginį susirinko net 32 jaunieji skaitovai iš 12 švietimo įstaigų.

Mūsų mokyklai konkurse atstovavo antros klasės mokinys Tajus Smilingis (mokytoja Monika Žeimienė) ir trečiokė Gabrielė Mataitytė (mokytoja Rima Bitautienė).

Džiugu, kad mūsų skaitovams puikiai sekėsi: 1–2 klasių mokinių grupėje Tajus užėmė I vietą, 3–4 klasių mokinių grupėje Gabrielė užėmė III vietą. Sveikiname konkurso laimėtojus!

„Šviesoforo“ konkursas
2017-04-26

Balandžio 20 d. mokykloje vyko pradinių klasių mokinių saugaus eismo varžybos „Šviesoforas“ (mokyklinis etapas). Tai Lietuvos mokinių konkurso „Saugokime jaunas gyvybes keliuose“ sudėtinė dalis. Varžybų tikslas – skatinti pradinių klasių mokinius mokytis pagrindinių Kelių eismo taisyklių reikalavimų, ugdyti saugaus elgesio kelyje įgūdžius, plėtoti saugaus elgesio sampratą realiame gyvenime. Pagal varžybų nuostatus 1–4 klasių mokiniai turėjo atlikti teorines ir praktines užduotis.

Susumavus varžybų rezultatus paaiškėjo, kad konkurso „Šviesoforas“ nugalėtojais tapo Ugnius Rimkus (1 klasė), Jokūbas Domarkas (2 klasė), Nedas Žagaras (3 klasė) ir Vilius Rimkus (4 klasė). Šie mokiniai gegužės 8 d. vyks į II etapo varžybas Kretingoje.

Nuotraukos fotogalerijoje

Jaunųjų literatų kūrybos skaitymai
2017-04-19
Minint Tarptautinę vaikų knygos dieną mūsų mokykloje suorganizuota jaunųjų literatų kūrybos skaitymo popietė. Renginio iniciatorė ir organizatorė – bibliotekos vedėja Alvyra Bončkienė (popietė vyko balandžio 7 d. 13 val. mokyklos edukacijos centre-muziejuje).
Integruotas projektas „Vanduo – gyvybės šaltinis“
2017-04-19

Kovo mėnesį mūsų mokykloje vykdytas integruotas projektas „Vanduo – gyvybės šaltinis“ (svarbiausi projekto tikslai ir uždaviniai: suteikti vaikams žinių apie vandens svarbą žmogui ir gamtai, supažindinti su vandens savybėmis, ugdyti supratimą apie vandens išteklių tausojimo svarbą ir kt.).

Įvairiose projekto veiklose dalyvavo ir jas vykdė ikimokyklinio ugdymo grupių („Kiškučiai“, „Boružėlės“, „Nykštukai“) bei priešmokyklinio ugdymo grupės „Bitės Ritės mokyklėlė“ vaikai, jų tėveliai, auklėtojai.

Ketvirtokų išvyka
2017-04-11

Kovo 23 d. ketvirtos klasės mokiniai lankėsi Kalvystės muziejuje Klaipėdoje ir dalyvavo muziejaus edukacinėje programoje „Baltų papuošalai“.

Mokiniai apsilankė ir Laikrodžių muziejuje. Vaikai pasigamino šviečiantį savo zodiako ženklą (edukacinė programa „Zodiako ženklai“).

Prano Domšaičio galerijoje ketvirtokai sekė pasaką (pagal Č. Janušo tapybos ekspoziciją) apie tai, kaip mažoji žuvytė pasiklydo jūrose, mariose ir nuplaukė į vandenyną... Pasekę pasaką ir apžiūrėję paveikslus, mokiniai iš popieriaus kūrė judančią žuvytę.

Pradinių klasių mokinių meninio skaitymo konkursas
2017-04-11

Kovo 30 d. mūsų mokykloje vyko I–IV klasių mokinių meninio skaitymo konkursas. Renginį vedė mokytoja Regina Baltuonienė. Konkurse dalyvavo 13 jaunųjų skaitovų...

Spektakliukas „Bezdžionėlės Lulu nuotykiai“
2017-04-06

Kovo 30 d. mūsų mokykloje pasirodė spektakliukas „Bezdžionėlės Lulu nuotykiai“, kurį sukūrė Vytis Lasys.

Apsilankymas socialinių paslaugų centre
2017-04-06
Kovo 27 d. antros klasės mokiniai su auklėtoja Monika Žeimiene lankėsi Klaipėdos socialinių paslaugų centre „Danė.
Tėvelių pamokos antrokams
2017-04-06

Skatinant mokinių, mokytojų ir tėvų bendradarbiavimą, š.m. kovo mėn. mūsų mokykloje suorganizuotos atvirų durų savaitės tėvams (kovo 6–10 d. – ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo grupėse; kovo 13–17 d. – pradinio ugdymo 1–4 klasėse; kovo 20–24 d. – pagrindinio ugdymo 5–10 klasėse). Tėveliai turėjo galimybę lankytis pamokose, neformaliojo švietimo užsiėmimuose, stebėti kitas veiklas, susitikti su auklėtojais, mokytojais bei aptarti rūpimus vaikų ugdymo(si) klausimus.

Pamokas ir kitas veiklas organizavo ne tik pedagogai, bet ir tėvai. Ypač aktyvūs buvo antros klasės mokinių tėveliai, vienai dienai (kovo 15 d.) tapę mokytojais.

„Veiksmo savaitė BE PATYČIŲ 2017“ mūsų mokykloje
2017-04-05
Šių metų kovo 20–26 d. Lietuvoje vyko emocinės paramos tarnybos „Vaikų linija“ rengiama 8-oji nacionalinė „Veiksmo savaitė be patyčių 2017“. Prie iniciatyvos prisijungė ir mūsų mokykla (akcijos koordinatorė – socialinė pedagogė Vida Tamošauskienė).
Išmanioji žmogaus saugos viktorina
2017-03-31

   Kovo 27 d. 11 val. mūsų mokyklos edukacijos centre-muziejuje suorganizuota netradicinė atvira ugdomoji veikla – išmanioji žmogaus saugos viktorina, kurią „Robotukų šokiu“ pradėjo penktokai (mokytoja Janina Vaičekauskienė). Renginio organizatorius ir vedėjas - žmogaus saugos mokytojas Gintaras Mačernis.

Viktorinoje dalyvavo 5 ir 7 klasių mokiniai, kuriems teko atsakyti net į 80 su žmogaus sauga susijusių klausimų (panaudotas smagus internetinis įrankis „Kahoot!“). Vaikai dirbo su planšetiniais kompiuteriais, linksmai varžėsi tarpusavyje, stebėjo savo pasiekimus. Patys sumaniausieji viktorinos dalyviai pamaloninti saldžiaisiais prizais.

Nuotraukos fotogalerijoje

Teatralizuota literatūrinė muzikinė programa
2017-03-28

Šių metų kovo 20 dieną mokyklos edukacijos centre-muziejuje vyko teatralizuota literatūrinė muzikinė programa „Širdies giesmė“, skirta Bernardo Brazdžionio 110-ąjai gimimo sukakčiai paminėti.

Programą rengė ir ją pristatė režisierius Ramūnas Kaubrys, koncertmeisterė Nara Stepanian ir Klaipėdos universiteto menų akademijos studentai.

Šios programos tikstas buvo supažindinti mokyklos mokinius su galimybe, baigus mokyklą, rinktis vokalo specialybę KU menų akademijoje. Nuoširdžiai perteikta B. Brazdžionio poezija, profesionaliai atliktos lietuviškos rinktinės dainos palietė ne tik mokinių, bet ir mokyklos bei miestelio bendruomenės, dalyvavusios renginyje, širdis.

Nuotraukos fotogalerijoje

Kviečiame stebėti pamoką
2017-03-23
Arvydė Paulauskaitė – regioninio meninio skaitymo konkurso diplomantė
2017-03-20

Mūsų mokyklos šeštokei Arvydei, laimėjusiai rajoniniame meninio skaitymo konkurse pirmąją vietą, teko ginti rajono garbę regioniniame konkurse, kuris vyko Skuodo Pranciškaus Žadeikio gimnazijoje. Arvydei tai buvo nemažas išbandymas, nes konkurso dalyviai suvažiavo iš visos Žemaitijos, o juos vertino labai solidi ir profesionali komisija. Toks konkursas Arvydei buvo pirmasis, todėl teko tramdyti didžiulį jaudulį, įveikti baimę. Ir vis dėlto Arvydė buvo pastebėta ir įvertinta III vieta tarp 5–8 klasių mokinių.

Tikėkimės, kad skaitovės, aktorės Arvydės kelias tik prasideda, ji dar pasieks puikių pergalių, dar geresnių įvertinimų.

 

Apsilankymas profesinio mokymo centre
2017-03-20

Kovo 15 d. (trečiadienį) mūsų mokyklos 10 klasės mokiniai lankėsi Ernesto Galvanausko profesinio mokymo centre Klaipėdoje.

Šiuo metu centre veikia 5 mokymo skyriai – gimnazijos, inžinerinės pramonės ir statybos, sveikatos priežiūros paslaugų ir profesinės reabilitacijos, transporto, tęstinio mokymo. Taip pat čia įsikūręs sektorinis praktinio mokymo centras.

Mūsų mokyklos 10 klasės mokiniai buvo supažindinti su profesinio mokymo centro programomis, dalyvavo viktorinoje, transporto sektoriuje mokėsi vairuoti, išbandė važiavimą slidžiame kelyje.

 

Mokiniai dalyvavo konkurse „Koram žemaitėška“
2017-03-20

„Tarmė – taip pat mano gimtoji kalba“.
Lina Hall

 Kovo 9 d. 12 val. Kretingos Jurgio Pabrėžos universitetinėje gimnazijoje vyko mokinių kūrybos konkursas „Koram žemaitėška“, kuriame dalyvavo 23 jaunieji rašytojai bei žemaitiško žodžio puoselėtoja. Konkurse dalyvavo ir mūsų mokyklos mokiniai...

Kviečiame į renginį
2017-03-17

Nacionalinio Vinco Kudirkos dailyraščio konkurso „Rašom!“ laimėtoja
2017-03-17

Kalniškių pradinės mokyklos mokytoja Virgina Domarkienė tapo Nacionalinio Vinco Kudirkos dailyraščio konkurso „Rašom!“ finalininke bei prizininke – II vietos laimėtoja.

Daugiau informacijos

Viktorina „Pažink Lietuvą – savąjį kraštą“
2017-03-14

„Neliks duonos su druska – liks tėvynė“.
Justinas Marcinkevičius

Kovo 10 d. 13 val. mūsų mokykloje suorganizuota viktorina „Pažink Lietuvą – savąjį kraštą“, skirta Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dienai paminėti.

Lietuvos moksleivių ir studentų kūrybinių darbų konkursas, skirtas ŠATRIJOS RAGANOS 140-osioms gimimo metinėms
2017-03-10

Šiaulių universiteto Socialinių, humanitarinių mokslų ir menų fakulteto dėstytojai pasiūlė Lietuvos moksleiviams ir studentams kūrybiškai paminėti rašytojos Šatrijos Raganos 140-ąsias gimimo metines. Mūsų mokyklos dvi aštuntokės – Justina Šiaulytė ir Alvyda Jedenkutė – susidomėjo konkursu. Alvyda sukūrė novelę „Meilė turi sparnus“, o Justina – esė „Gamtoj – pilnatvė ir įkvėpimas“. Jų darbai buvo įvertinti.

Rajoninė pradinių klasių mokinių matematikos olimpiada
2017-03-08

Kovo 7 dieną Kretingos mokykloje-darželyje „Žibutė“ vyko rajoninė pradinių klasių mokinių matematikos olimpiada.

Mūsų mokyklą atstovavo: 2 klasės mokinys Jokūbas Domarkas (mokytoja Monika Žeimienė). 3 klasės mokinys Deimantas Metrikis (mokytoja Rima Bitautienė). 4 klasės mokinys Vilius Rimkus (mokytoja Regina Baltuonienė).

Antrokų projektas „Neringa“
2017-03-08

Kovo 2 d. (per dvi lietuvių kalbos pamokas) antros klasės mokiniai su mokytoja Monika Žeimiene vykdė projektą „Neringa“: žiūrėjo animacinę legendą „Neringa“, ją analizavo, mokėsi formuluoti pagrindinę mintį, atpasakoti turinį, „supylė kopas“ iš daiktavardžių, įtvirtino šios kalbos dalies galūnių rašybą.

Antrokai išmoko naudotis žemėlapiu, sužinojo, kur yra Smiltynė, Juodkrantė, Pervalka, Preila, Nida, Kuršių marios. Vaikai taip pat sukūrė piešinį „Laivas vandenyje“. Kūrybinis darbelis papuošė klasę.

Integruota veikla mokiniams labai patiko – antrokai buvo smalsūs, kūrybingi, išradingi.

Nuotraukos fotogalerijoje

Atšvęstos Užgavėnės
2017-03-08

Užgavėnės – sena šventė, žinoma visose Europos šalyse. Jos paskirtis – išvyti žiemą, paskatinti greičiau ateiti pavasarį. Netradiciškai Užgavėnes atšventė mūsų mokyklos antrokai su auklėtoja Monika Žeimiene.

Dalyvavimas metodinėje dienoje „Kazys – pavasario šauklys“
2017-03-06

2017 m. vasario 3 d. Dienos centro vaikai dalyvavo Rūdaičių mokykloje surengtoje metodinėje dienoje „Kazys – pavasario šauklys“.

Atvirų durų savaitė
2017-03-03

Išvyka į Mažosios Lietuvos istorijos muziejų
2017-03-03

Š. m. vasario 28 d. 1 klasės mokiniai dalyvavo Mažosios Lietuvos istorijos muziejaus organizuotoje edukacinėje veikloje „Žiemos išvarymo šventės papročiai ir tradicijos“. Mokiniai pagilino žinias apie Užgavėnių šventės papročius ir tradicijas. Pamokėlės metu pasigamino Užgavėnių kaukes iš popieriaus, kurias patys spalvino bei dekoravo. Pirmokai aplankė Klaipėdos senamiestį.

Išvyką organizavo pradinio ugdymo mokytoja metodininkė Morta Griciuvienė.

Nuotraukos fotogalerijoje

Literatūrinė popietė „Klaipėdos krašto rašytoja Ieva Simonaitytė“
2017-03-03

„Visuose mano kūriniuose – mano džiaugsmas, ašaros, kartėlis, visa mano širdis“.
Ieva Simonaitytė

Ieva Simonaitytė – savamokslė talentinga rašytoja, Mažosios Lietuvos istorijos, gyvenimo vaizduotoja, papročių žinotoja, kalbos mokėtoja, sąmoninga lietuvininkė. Minint 120-ąsias rašytojos gimimo metines (gimė 1897 m. sausio 23 d. Vanagų kaime netoli Priekulės) Kartenos bibliotekoje vasario 27 d. 15 val. suorganizuota literatūrinė popietė „Klaipėdos krašto rašytoja Ieva Simonaitytė“.

Varžėsi jaunieji matematikai
2017-03-03
Vasario 24 d. Kretingos Marijono Daujoto pagrindinėje mokykloje vyko 66-osios Lietuvos mokinių matematikos olimpiados (5-8 kl.) rajoninis etapas. Olimpiadoje dalyvavo ir mūsų mokyklos jaunieji matematikai: Julius Anužis (5 klasė), Arvydė Paulauskaitė (6 klasė), Laura Liaudinskytė (7 klasė) ir Justina Šiaulytė (8 klasė). Labiausiai pasisekė Juliui: penktokų grupėje jis užėmė 4 vietą. Mokinius olimpiadai parengė matematikos mokytoja metodininkė Irena Pipirienė.
Pasirodymai rajoninėse dailės ir technologijų olimpiadose
2017-03-03

2017 m. vasario 23 d. Kretingos rajono Darbėnų gimnazijoje vyko Lietuvos mokinių technologijų olimpiados „Mes – kūrybingi ir išmanūs“ rajoninis etapas.

2017 m. vasario 27 d. Kretingos Jurgio Pabrėžos universitetinėje gimnazijoje vyko XXIII Lietuvos mokinių dailės olimpiados „Piliakalniai: praeities retrospektyva, dabarties realijos, ateities vizijos“ rajoninis etapas.

Paroda
2017-03-01

Sėkmė konkurse „Raštingiausias pradinukas“
2017-02-26

„Raštingumas yra vienas svarbiausių veiksnių, lemiančių žmogaus gyvenimo kokybę“.
Austėja Landsbergienė

Vasario 13 d. Kretingos Marijono Daujoto pagrindinėje mokykloje jau devintąjį kartą vyko rajoninis konkursas „Raštingiausias pradinukas“

Paminėta Valstybės atkūrimo diena
2017-02-26

Vasario 16 d. Kartenoje gražiai ir iškilmingai paminėta Valstybės atkūrimo diena: Kartenos kultūros skyrius bendradarbiaudamas su mūsų mokykla suorganizavo jungtinį koncertą „Vienas vardas – Lietuva“.

Antros klasės mokiniai tiesia širdžių tiltą Lietuvai...
2017-02-21

Jau eilę metų mokykloje organizuojamas projektas „Lietuviais esame mes gimę“, kuris tęsiasi nuo sausio iki kovo mėnesio.

Šiais mėnesiais visa mokykla vadovaujant vyresniajai istorijos mokytojai Astai Pocienei įsitraukia į ypatingą veiklą: kuria įvairiausius darbelius, žiūri filmuotas medžiagas, dainuoja tautiškas giesmes, šoka ir t.t.

5–9 klasių piešinių projektas skirtas Vasario 16 d. „SVEIKINAME LIETUVĄ!“
2017-02-19

Dailės mokytoja metodininkė Kristina Pocevičienė.

Kviečiame paminėti LIETUVOS VALSTYBĖS ATKŪRIMO DIENĄ
2017-02-14
Anglų kalbos poezijos konkursas „My Valentine“
2017-02-13

Vasario 9 dieną Viešojoje įstaigoje Kretingos technologijos ir verslo mokykloje įvyko 9–11 klasių mokinių anglų kalbos poezijos konkursas „My Valentine“.

Kazio Bradūno poezijos skaitymai
2017-02-13

Kazys Bradūnas – ryškiausias žemininkų ideologijos poetas, redaktorius, išeivijos kultūros organizatorius, keliolikos poezijos knygų autorius, išreiškęs individualų poetinį santykį su prarasta gimtąja žeme, su lietuvių mitologija, tautosaka ir istorija. Vasario 9 d. mūsų mokykloje paminėtos kūrėjo 100-osios gimimo metinės – suorganizuota popietė „Kazio Bradūno poezijos skaitymai

Lietuvos mokinių meninio skaitymo konkurso rajoninis etapas
2017-02-11
Vasario 3 dieną Kartenos mokykloje-daugiafunkciame centre vyko Lietuvos mokinių meninio skaitymo konkurso rajoninis etapas. Konkurse dalyvavo Kretingos rajono mokyklų mokiniai: 13 iš 5–8 klasių ir 10 mokinių iš 9–12 klasių.
Praktiniai mokymai „Pirmosios pagalbos teikimas“
2017-02-06

Sausio 18 d. mūsų mokykloje suorganizuoti praktiniai mokymai „Pirmosios pagalbos teikimas“, kuriuose dalyvavo 7–10 klasių mokiniai. Praktinius mokymus vedė Klaipėdos GMP skubios medicininės pagalbos specialistai-instruktoriai Lina Končienė ir Simonas Žutautas.

Mokymų dalyviai sužinojo ir patys realiai pamatė, kaip suteikti pirmąją pagalbą paspringus, apsinuodijus, įsipjovus ar nusibrozdinus, žaizdoje įstrigus svetimkūniui, stipriai kraujuojant, patyrus veido ar galvos sužeidimus ir pan. Mokiniams parodyta, kaip taisyklingai atlikti dirbtinį kvėpavimą.

Nuotraukos fotogalerijoje

Kvietimas
2017-01-26

Triumfavo Kartenos tinklininkės
2017-01-04
Mažųjų Kalėdinė šventė
2016-12-30

Gruodžio 20 d. 12 val. mokyklos aktų salėje vyko ikimokyklinio ugdymo grupių „Kiškučiai“ ir „Nykštukai“ kalėdinė šventė. Mažieji su auklėtojais ir auklėtojų padėjėjomis, meninio ugdymo ir šokio pedagogėmis inscenizavo pasaką „Kas namelyje gyvena?“.

Iš pradžių nedidelėje miško trobelėje apsigyveno pelytės smailianosytės, vėliau prie jų prisijungė katytės rainakytės, kiškiai piškiai, varlytės kvaksytės, lapės kūmutės, vilkai bei meškinai lepečkojai. Visi draugiškai sugyveno, šoko ir dainavo, žaidė žaidimus, ėjo ratelius, grojo įvairiais muzikos instrumentais. Mažiesiems artistams plojo žiūrovai, o Kalėdų senelis pralinksmino dovanėlėmis.

Nuotraukos fotogalerijoje

Kalėdinis karnavalas „Laiko ratas“
2016-12-30
Gruodžio 23 d. mūsų mokykloje vyko šventė – 5–10 klasių mokinių kalėdinis karnavalas „Laiko ratas“ (šių metų karnavalo tema – „Animaciniai filmukai“).
Kalėdinis sporto renginys
2016-12-30

Gruodžio 21 d. (po 4 pamokų) mūsų mokykloje vyko renginys „Mano sportinės Kalėdos“, kurį suorganizavo kūno kultūros mokytojas Marius Meškauskas.

Mokiniai savo jėgas išbandė įvairiose sporto rungtyse: šokinėjo per virvutę, žongliravo su kamuoliu, vyko smiginio, kamuolio mėtymo į krepšį varžybos. Įvairių rungčių prizinių vietų laimėtojai pagerbti diplomais ir medaliais.

Priešmokyklinukų Kalėdinė šventė „Prakartėlės stebuklai“
2016-12-30

Gruodžio 19 d. mokyklos aktų salėje vyko priešmokyklinio ugdymo grupės vaikučių kalėdinis karnavalas.

Dėl civilinės pirotechnikos priemonių naudojimo
2016-12-28
Šviesos diena žvakių fabrike „Geralda“
2016-12-18

Gruodžio 13-oji Šv. Liucijos, šviesos diena. Geralda – žvakių deivė, simbolizuojanti šviesą ir rūpestingumą. Trečiokai paminėjo šią dieną apsilankydami žvakių fabrike Kartenoje.

„Augame kartu su eilėraščiu“
2016-12-16

2–4 klasių mokiniai mokiniai dalyvavo rajoniniame jaunųjų kūrėjų konkurse „Augame kartu su eilėraščiu“. Konkursui mokiniai kūrė eilėraščius įvairiomis temomis, juos iliustravo.

Akcija „Knygų Kalėdos“
2016-12-13
Sėkmė kūrybinių darbų konkurse
2016-12-12

Pasibaigus Kretingos rajono mokinių kūrybinių darbų konkursui „Mes – prieš korupciją“, kuriame dalyvavo 60 jaunųjų kūrėjų, mūsų mokyklą pasiekė džiugi žinia: 8 klasės mokinė Justina Šiaulytė, konkursui pateikusi savo darbą „Gerbk konstituciją ir kurk antikorupcinę valstybę!“, pelnė garbingą 1 vietą (13–15 metų amžiaus grupėje). Mokinę konkursui paruošė dailės-technologijų mokytoja metodininkė Kristina Pocevičienė.

Mokslinė konferencija „Gyventi dėl laisvos ir nepriklausomos Lietuvos“
2016-12-09
Gruodžio 1 d. mūsų mokykloje suorganizuota mokslinė konferencija „Gyventi dėl laisvos ir nepriklausomos Lietuvos“. Renginio tikslas – paminėti 165-ąsias lietuvių visuomenės ir kultūros veikėjo, pirmojo laikraščio „Aušra“ redaktoriaus, vieno svarbiausių nepriklausomybės siekėjų, mokslininko, tautosakininko, antropologo, lietuvių tautos patriarcho Jono Basanavičiaus metines.
Kalėdinių suvenyrų dirbtuvėlės
2016-12-05

Netradicinės pamokos Klaipėdoje
2016-12-04

Lapkričio 29 dieną 3 klasės mokiniai dalyvavo edukacinėse pasaulio pažinimo ir dailės technologijų pamokose Klaipėdoje.

Paskelbtas konkursas direktoriaus pavaduotojo ugdymui pareigoms užimti
2016-12-02
Dalyvavimas kūrybinių darbų konkurse „Mes – prieš korupciją“
2016-11-30

8, 10 klasių mokinės dalyvauja kūrybinių darbų (piešinių, plakatų ir kt.) konkurse „Mes – prieš korupciją“, kurį organizuoja Kretingos rajono savivaldybės administracijos Švietimo skyrius kartu su Kretingos rajono savivaldybės Antikorupcine komisija.

Paminėta Advento pradžia
2016-11-29

Lapkričio 27 dieną prasidėjo Adventas – laukimo, rimties, maldos ir susikaupimo metas. Šiuo laikotarpiu žmonija kviečiama atsigręžti į žmoniškąsias vertybes, peržvelgti savo dvasinį gyvenimą.

Advento pradžia paminėta ir mūsų mokykloje. Lapkričio 28 d. tikybos mokytoja Aurelija Narkutė suorganizavo Advento vainiko įžiebimo šventę. 6, 8 klasių mokinės parodė literatūrinę kompoziciją, įžiebė Advento vainiko žvakes, simbolizuojančias Tikėjimą, Meilę, Džiaugsmą ir Viltį. Skambėjo antros klasės mokinio Tajaus Smilingio ir pirmokės Gintarės Žiobakaitės atliekama daina.

  

Dalyvavimas rajoniniame diktanto rašymo konkurse
2016-11-28

Lapkričio 23 d. mūsų mokyklos 5 klasės mokinė Aistė Slušnytė, septintokas Adomas Nakutavičius ir 8 klasės mokinė Justina Šiaulytė dalyvavo rajoniniame 5–8 klasių mokinių diktanto rašymo konkurse „Ginkime kalbą, žemę, jos būdą“, kuris vyko Kretingos Marijono Daujoto pagrindinėje mokykloje. Iš 10 galimų balų Aistė surinko 7, o Justina – 8 balus. Sveikiname raštingiausias mūsų mokyklos mokines!

Tolerancijos diena
2016-11-25

„Tolerancija – tai kasdieniai išmėginimai“  (Leonidas Donskis)

Lapkričio 16-ąją mūsų mokykloje-daugiafunkciame centre paminėta Tarptautinė tolerancijos diena (pilietinės iniciatyvos organizatoriai – jaunieji maltiečiai, mokinių tarybos nariai, socialinė pedagogė Vida Tamošauskienė).

PAMINĖTA ŠIAURĖS ŠALIŲ BIBLIOTEKŲ SAVAITĖ
2016-11-22

Lapkričio 14–20 d. mūsų mokykloje-daugiafunkciame centre paminėta Šiaurės šalių bibliotekų savaitė (šių metų tema – „Ateitis“). Pagrindinė tarptautinio projekto idėja – populiarinti Šiaurės šalių literatūrą, knygų skaitymą balsu, skatinti Baltijos ir Šiaurės šalių kultūrinį bendradarbiavimą.

Šviesos ir žodžio šventę mokykloje organizavo bibliotekos vedėja Alvyra Bončkienė. Jauniesiems renginio dalyviams – pradinukams – ji skaitė norvegų rašytojo Stian Hole apysaką „Garmano vasara“. Jaukią atmosferą sukūrė uždegtos žvakės. Rytinius knygų skaitymus paįvairino literatūrinės estafetės, užduotys, žaidimai.

Vyresnių klasių mokiniai klausėsi skaitomos novelės „Naftos stebuklas“ (iš jaunųjų Grenlandijos rašytojų rinkinio „Rašykime! 2040“).

Šiaurės šalių bibliotekų savaitė Šiaurės šalyse minima 20-ąjį, Baltijos šalyse – 19-ąjį kartą.

 

Edukacinė veikla naminės duonos kepykloje
2016-11-22

„Duoną iš plutos pažinsi“ (liaudies išmintis)

Senovės lietuviai, kaip ir kitos žemdirbių tautos, duoną pelnė sunkiai ir vargingai, todėl ją labai brangino. Duona nuo seno buvo gerovės, laimės, vaisingumo simbolis, magiška priemonė apsisaugoti nuo pikto.

Sunkų ir ilgą kelią duonutė nueina, kol patenka ant stalo. Ne veltui liaudies išmintis byloja, kad „duona ne per vėjus ateina“.

Duona dažnai minima senuosiuose apeiginiuose papročiuose, tautosakoje. Gražių eilėraščių, patarlių, posakių apie duoną ir darbą moka ir mūsų mokyklos priešmokyklinio ugdymo grupės „Bitės Ritės mokyklėlė“ vaikučiai (auklėtoja Vesta Gabrielė Kastėnienė). Dar daugiau apie duoną vaikai sužinojo apsilankę naminės duonos kepykloje Kartenoje. Mažieji aktyviai dalyvavo duonos kepimo procese: maišė tešlą, ją ragavo, formavo nedidelius kepaliukus. Vaikai mokėsi kepti ir sausainius: minkė tešlą, ją kočiojo, darė įvairių formų sausainius, puošė juos pabarstukais, aguonomis, saulėgrąžomis.

Kol duonelė ir sausainiai kepė, mažieji sekė pasaką „Kaip vilkas užsimanė duonos išsikepti“, deklamavo eilėraštukus, piešė.

Į mokyklą vaikai sugrįžo su lauktuvėmis (savo keptais skanėstais), už šilumą, kantrybę be galo dėkingi svetingoms kepyklos šeimininkėms.

Nuotraukos fotogalerijoje

Šiaurės šalių bibliotekų savaitė
2016-11-14
Diktanto rašymo konkursas
2016-11-14

„Raštingumas – tai ne tik mokėjimas rašyti ar skaityti,
bet ir gebėjimas priimti, suvokti ir atsiliepti į užrašytą žodį“.
Andrius Mamontovas

Spalio mėnesį mūsų mokyklos lietuvių kalbos mokytojos Vitalija Brunalienė ir Arina Prižginaitė suorganizavo diktanto rašymo konkursą, kuriame dalyvavo raštingiausi 5–10 klasių mokiniai (iš viso 31).

Rajoninė viktorina „Gamtos žinovai“
2016-11-05

„Gamta – vienintelė knyga, kurios kiekvienas puslapis prasmingas“.
(J. V. Gėtė)

Spalio 27 dieną mūsų mokykloje suorganizuota rajoninė viktorina „Gamtos žinovai“, kurioje dalyvavo net 49 5–8 klasių mokiniai iš 8 ugdymo įstaigų.

Metodinė diena „Būk kūrybingas ir keisk pasaulį“
2016-10-26

Spalio 20 d. mūsų mokykloje suorganizuota Kartenos zonos pradinio ugdymo mokytojų metodinė diena „Būk kūrybingas ir keisk pasaulį“

MONOGRAFIJOS APIE KARTENOS VALSČIŲ SUTIKTUVĖS
2016-10-24

Šių metų spalio 14 dieną Kartenos mokykloje-daugiafunkciame centre įvyko solidaus „Versmės“ leidyklos veikalo – monografijos „Kartena“ – pristatymas.

Virtualaus bendravimo pavojai
2016-10-17
Mokytojų dienos šventė
2016-10-12

„Jei Tau pavyks sukurti pasaulį kaip meilės lauką, tada prasmingi bus Tavo darbai, ilgi ir gražūs bus Tavo keliai, turtingas bus Tavo buvimas, ir viskas bus Tau didžiausia dovana. Viskas: nuo smėlio grūdelio iki žvaigždės, nuo laukų ramunės iki Dievo...“
A.Šliogeris

Spalio 7 d. mūsų mokykloje paminėta Tarptautinė mokytojų diena – vyko šventinė popietė „Šiam pasauly visko būna“.

Kviečiame į knygos „KARTENA“ sutiktuves
2016-10-11

Pagerbtas moliūgas
2016-10-11

2016 m. spalio 3–6 dienomis mūsų mokykloje vyko projekto „Aš moliūgas – daržo karalius“ integruotos veiklos: ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo grupių vaikučiai piešė ir spalvino moliūgus, skaitė eilėraštukus apie šias daržoves, dainavo daineles, žaidė žaidimus.

Europos paveldo diena Kartenoje
2016-10-07
Rugsėjo 16 d. mūsų mokyklos septintokai kartu su mokytojomis Asta Pociene ir Aušra Gedgaudiene dalyvavo Europos paveldo dienoje „Kultūros paveldas ir bendruomenė“ Kartenos kultūros skyriuje.
AKCIJA „APIBĖK MOKYKLĄ“
2016-10-07
Skatindami vaikų judėjimą mūsų mokyklos pradinių klasių mokytojai įtraukė savo mokinius į respublikinę akciją ,,Apibėk mokyklą“. Rugsėjo mėnesio 2 savaites kiekvieną dieną 1–4 klasių mokiniai su savo mokytojais apibėgo savo mokyklą ir mankštinosi stadione.
Trečiokų išvyka į Minijos draustinį
2016-09-30

    Su tėveliais ir mokytoja trečiokai lankėsi Minijos draustinyje. Kopė į Dauginčių
    piliakalnį, vadinamą Pilale. Pėsčiųjų taku pasiekė garsų Minijos skardį,
    vadinamą Lietuvos Šveicarija. Gėrėjosi įspūdingo ir kerinčio grožio atodanga.
    Patyrė daug emocijų keliaudami miško takais, pažino medžius. Smagiai praleido
    laiką pažindami gimtinę.

    Nuotraukos fotogalerijoje

 

 

Maltiečiai paminėjo savo veiklos sukaktį
2016-09-30

Rugsėjo 9 d. paminėta Lietuvos Maltos ordino pagalbos tarnybos 25-erių metų sukaktis.

Judriosios savaitės renginiai mūsų mokykloje
2016-09-30

„Kad būtum sveikas, nėra nieko geriau kaip fiziškai mankštintis arba judėti“.
(M. Mudrovas)

Kiekvieną rugsėjį visose Europos Sąjungos šalyse organizuojama Judrioji savaitė, kurios tikslas – raginti žmones kuo daugiau judėti, sveikiau gyventi ir sportuoti.

Mūsų mokykloje Judriosios savaitės renginiai vyko rugsėjo 23 d. (po 4 pamokų).

Knygos „Ištverti gyvenimą“ pristatymas Kartenoje
2016-09-23

Rugsėjo 14 d. 15 val. Kretingos M.Valančiaus viešosios bibliotekos Kartenos filialo bibliotekininkė Zinaida Viršilienė suorganizavo susitikimą su buvusia ilgamete miestelio gydytoja, dabar rašytoja ir poete Dalija Jurgutyte-Kiliesiene, kuri pristatė pernai išleistą prisiminimų knygą „Ištverti gyvenimą“.

Judėjimo savaitė
2016-09-22

Rugsėjo 23 dieną kviečiame dalyvauti „Europos judriosios savaitės“ renginiuose.
Daugiau informacijos čia

Justinos Šiaulytės kelionė po Vokietiją
2016-09-07

Dabartinė mūsų mokyklos aštuntokė Justina Šiaulytė Kalbų Kengūros Lyderių ture laimėjo kelionę po Vokietiją.

Rugsėjo 1-osios šventė
2016-08-29

11.00 val. – Mokslo metų pradžios šventė Kalniškių skyriuje

Atnaujinta 2022-11-14 © Kartenos vidurinė mokykla. Visos teisės saugomos. Sprendimas:Creative partner