2019-02-21

Technologijų olimpiados laimėjimas – vėl mūsų mokinio rankose!

Vasario 14 d. Kretingos rajono švietimo centre vyko Lietuvos mokinių technologijų olimpiados rajoninis etapas (tema – „Mano laiškas rytojui“).

Pirmąją vietą (9–10 klasių grupėje) laimėjo mūsų mokyklos dešimtokas Rolandas Lukauskas. Vertinimo komisijai pristatydamas savo kūrybinį darbą „Ateities žvalgas“, mokinys kalbėjo apie žmonių susvetimėjimą ir teigė, kad ateityje ypač svarbi bus viena vertybė – žmogaus ryšys su žmogumi. Rolando darbo vadovas – technologijų mokytojas Donatas Lubys.

Olimpiadoje dalyvavo ir septintokė Evelina Stonkutė (kūrybinis darbas „Sentencija rytdienai“ – siūti krepšiai ir tekstilinė spauda) bei 10 klasės mokinė Ernesta Šideikytė – ji pagamino šviestuvą „Laisvė“. Mokinių darbų vadovė – technologijų mokytoja Indrė Paulienė.

Rolandui linkime sėkmės respublikiniame olimpiados etape!