2018-02-22

Lietuvos nepriklausomybės dienos minėjimas-koncertas

Vasario 16-ajai, Lietuvos 100 gimtadieniui, skyriaus mokiniai ir mokytojos ruošėsi iš anksto – buvo trispalviais karpiniais puošiami klasių langai ir pačios klasės.

Vasario 16 d. Kalniškių kultūros centre vyko jungtinis mūsų skyriaus pu grupės vaikų ir mokinių bei Kalniškių kultūros skyriaus saviveiklininkų koncertas „Iškėlėm laisvės vėliavą į saulę“,  koncertavo ir svečiai iš Grūšlaukės.

Šventinį koncertą skambiu meniniu žodžiu pradėjo jauniausios dalyvės, pu grupės mergaitės Eva ir Iveta. Šios mergaitės ir dalis pradinukų vilkėjo naujais stilizuotais dizainerio J. Statkevičiaus kurtais tautiniais kostiumais, rankose laikė Lietuvos trispalves vėliavėles bei pačių pasidarytas gėles. Koncerte pradinukai skambiomis dainomis bei gražiomis eilėmis sveikino Lietuvą su 100 gimtadieniu. Žiūrovus džiugino Gintaro Puco vadovaujamų moterų ansamblio „Alanta“ ir pagyvenusių moterų ansamblio dainos, savo programa susirinkusius linksmino Grūšlaukės saviveiklininkai.

Sveikinimo žodį koncerto dalyviams ir žiūrovams tarė Kretingos rajono tarybos narys Vladas Baltuonis.