2018-02-22

Rengiamės projektui apie mūsų kaimą...

Vasario 8 d. skyriuje svečiavosi buvusi Kalniškių pagrindinės mokyklos lietuvių kalbos mokytoja Domicėlė Bernotienė. Pasak mokytojos, Kalniškių mokykloje ji kartu su savo mokytoju  pirmą kartą lankėsi 1959 m., būdama dar Budrių mokyklos mokinė. Tada dar ir įsivaizduoti negalėjo, kad gyvens ir dirbs būtent tame kaime ir toje mokykloje.

Mokytoja mokiniams papasakojo apie savo kaip mokinės mokyklinius laikus. Prisiminimuose paminėjo, kad tais laikais patyčių, peštynių mokykloje nebuvo. Kalniškiuose pradėjo dirbti 1972 m. Tada mokinių klasės buvo gausios, o mokytojų dirbo net 14. Kad vaikams nebūtų nuobodu klausytis, mokytoja turėjo atsinešus daug nuotraukų. Savo prisiminimus paįvairino dainomis, pamokino vaikus liaudies šokių, kuriuos šoko su savo mokiniais.

Laikas praleistas su buvusia mokytoja Domicėle Bernotiene mokiniams neprailgo, buvo įdomu klausytis jos prisiminimų. Ačiū mokytojai, kad mus ne tik aplankė, bet dar ir saldainiais pavaišino.