2017-12-04

Angliškų dainų festivalis

Lapkričio 30 d. mūsų mokyklos  trečiokai dalyvavo angliškų dainų festivalyje „Būk laimingas!/Be Happy!“, kuris vyko Kretingos Jurgio Pabrėžos universitetinėje gimnazijoje. Festivalį organizavo Kretingos Marijos Tiškevičiūtės mokykla, Kretingos Simono Daukanto progimnazija ir Jurgio Pabrėžos universitetinė gimnazija.

Renginyje dalyvavo mokiniai iš 7 rajono ugdymo įstaigų (iš viso buvo 12 pasirodymų). Mūsų mokyklos trečiokai padainavo atlikėjos Beatrich dainą „Superstar“. Muzikinį kūrinį vaikai išsirinko patys, o festivaliui juos paruošė anglų kalbos mokytoja Vilija Kontrimė ir muzikos mokytoja metodininkė Daiva Norvaišienė. Dalyviams renginys patiko, nors prieš pasirodymą buvo šiek tiek jaudulio, tačiau tai nenumalšino mokinių noro ir kitąmet dalyvauti šiame festivalyje.