2017-10-30

Kretingos rajono Kartenos mokyklos-daugiafunkcio centro muziejus dalyvavo Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centro organizuojamame regioninės mokyklų muziejų apžiūros konkurse. 2017 m. spalio 25 dieną baigiamajame konkurso renginyje – regioninės mokyklų muziejų apžiūros konkurso praktinėje-metodinėje konferencijoje, kuri vyko Kauno „Aušros“ gimnazijoje, paaiškėjo konkuso nugalėtojai. Labai džiaugiamės ir didžiuojamės, kad neformaliojo švietimo mokytojos Indrės Paulienės ir mokinės Aistės Slušnytės parengtas darbas, pristatantis mūsų muziejų, laimėjo II vietą. Sveikiname ir linkime sėkmės tolimesnėje veikloje.