2017-03-03

PASIRODYMAI RAJONINĖSE DAILĖS

IR TECHNOLOGIJŲ OLIMPIADOSE

2017 m. vasario 23 d. Kretingos rajono Darbėnų gimnazijoje vyko Lietuvos mokinių technologijų olimpiados „Mes – kūrybingi ir išmanūs“ rajoninis etapas. Olimpiadoje dalyvavo ir mūsų mokyklos 8 klasės mokiniai Justina Šiaulytė ir Rolandas Lukauskas, kuris gavo paskatinamąją padėką „Už originalų gaminio dizainą“ (mokytojas Donatas Lubys). Justina pristatė kūrybinį darbą-dekoratyvų interjero gaminį „Gėlių simfonija“ (mokytoja Kristina Pocevičienė).

2017 m. vasario 27 d. Kretingos Jurgio Pabrėžos universitetinėje gimnazijoje vyko XXIII Lietuvos mokinių dailės olimpiados „Piliakalniai: praeities retrospektyva, dabarties realijos, ateities vizijos“ rajoninis etapas. Olimpiadą sudarė dvi dalys. Pirmojoje dalyje dalyviai pristatė savo kūrybinius darbus, antrojoje atliko praktinę užduotį.

Olimpiadoje dalyvavo ir mūsų mokyklos aštuntokės Alvyda Jedenkutė (kūrybinis darbas „Kartenos piliakalnis“), Viktorija Raminaitė (kūrybinis darbas „Kernavės piliakalnis“) ir Augustė Mikutaitė (kūrybinis darbas „Gintarų piliakalnis – Vyšnių kalnas“). Mokines olimpiadai parengė dailės mokytoja metodininkė Kristina Pocevičienė.