2016-10-17

POPIETĖ „MOKYTOJAU, DOVANOJAME TAU PUOKŠTĘ RUDENS“

Spalio 5 d. skyriuje buvo minima Mokytojų diena. Mokytojus pasitiko šventiškai papuoštos mokyklos patalpos su puokštėmis rudeninių gėlių ir vaikų darbeliais. Pamokas vesti tą dieną tradiciškai buvo patikėta ketvirtos klasės mokiniams, kurie puikiai įsijautė į mokytojų vaidmenį. Vėliau Kalniškių kultūros skyriaus darbuotojai, kaip ir kasmet, mokytojus pakvietė į šventinę popietę. Joje sveikinimo žodžius išsakė mokiniai, jų tėveliai ir Kartenos seniūnė Gintarė Padvaiskienė. Netikėta dovana mokytojams buvo – Kalniškių kultūros skyriaus meno vadovo Gintaro Puco ir kretingiškės solistės Dalios Kalniutės-Bieliauskienės koncertas. Skambėjo populiariosios klasikos ir paties Gintaro Puco kurtos dainos. Tą dieną išsakyti sveikinimai, linkėjimai, mokinių dovanotos gėlės leidžia mokytojams pajusti savo profesijos prasmingumą ir pašaukimą. Tariame nuoširdų ačiū šventės organizatoriams.

Aušra Gedgaudienė
Skyriaus vedėja