2016-10-07

IŠVYKA Į DINO PARKĄ

Rugsėjo 15 d. Kalniškių skyriaus 1–4 klasių mokiniai su savo mokytojomis Audrone Venckauskiene ir Virgina Domarkiene organizavo netradicinio ugdymo dieną smagioje edukacinėje-pramoginėje išvykoje Radailių Dino parke.

Mokiniai mokėsi išnykusių gyvūnų istorijos, susipažino su 40 natūralaus dydžio, riaumojančių ir judančių dinozaurų skulptūromis. Didelį įspūdį paliko pramogos „Veidrodžių labirintas“, „Elektromobilių mūšis“, 5D kinoteatras ir kt. Vaikai mokėsi žaisti ir bendrauti „Nykštukų miestelyje“, vaikų žaidimų aikštelėje, karusėlėse, picerijoje.

Vaikai labai įdomiai ir turiningai praleido laiką, patyrė daug džiugių ir teigiamų emocijų.

Aušra Gedgaudienė
Skyriaus vedėja