2016-01-10

PRIEŠMOKYKLINUKŲ KALĖDINĖ ŠVENTĖ

Gruodžio 21 d. 12 val. mokyklos aktų salėje vyko jungtinės priešmokyklinio ugdymo grupės vaikučių kalėdinė popietė „Kaip miško žvėreliai Kalėdas šventė“. Į renginį susirinko mažųjų mokinukų tėveliai, broliai ir sesutės, o patys priešmokyklinukai, pasipuošę žvėrelių kaukėmis, šoko „Žvėrių letkį“, dainavo kalėdines daineles ir, žinoma, laukė Kalėdų senelio.

Kalėdų senelis atvyko kartu su nykštuke, tačiau buvo be galo liūdnas, nes kažkur pametė maišą su dovanomis. Vaikai kvietė Kalėdų senelį kartu pašokti, pažaisti, padainuoti... Ir stebuklas įvyko – raudami ropę vaikučiai surado Kalėdų senelio pamestą dovanų maišą. Tai buvo didžiausias džiaugsmas visiems.

Pasilinksminę, išsidalinę dovanas, vaikai atsisveikino su Kalėdų seneliu ir išskubėjo į savo grupę, kur visų laukė gausus vaišių stalas.