2015-12-16

Edukacinė programa

„Kretingos dvaro saldaininė“

Kartenos mokyklos-daugiafunkcio centro Kalniškių pradinio ugdymo skyriaus 1–4 klasių mokiniai, lydimi mokytojų Virginos Domarkienės ir Audronės Venckauskienės, lankėsi Kretingos muziejaus
Tradicinių amatų centre
.

Vaikai dalyvavo edukacinėje programoje „Kretingos dvaro saldaininė“, susipažino su saldainių gaminimo tradicijomis, pamatė visą šio skanėsto gaminimo procesą, patys savo rankelėmis gamino karamelinius saldainius ir mokėsi gražiai bei estetiškai juos įpakuoti. Kiekvienas vaikas net po vienuolika saldainių galėjo parsivežti namo lauktuvių savo namiškiams.

Mokiniai labai dėkingi renginio vadovei Astai Norvaišienei už šiltą ir malonų bendravimą, už įdomią ir netradicinę pamoką. Po užsiėmimo vaikai aplankė Žiemos sodo oranžeriją, kur grožėjosi nuostabiais augalais, baseinėliu su žuvimis. Savo ekskursiją baigė kavinukėje, kartu mokydamiesi gražaus ir mandagaus elgesio viešoje vietoje. Namo vaikai grįžo patyrę gerų, turiningų įspūdžių ir džiaugsmo.

Nuotraukos