2015-12-10

Lapkričio 24 d. Kretingoje, M. Daujoto pagrindinėje mokykloje vyko rajono bendrojo lavinimo mokyklų mergaičių 2001 m. gimimo ir jaunesnių futbolo varžybos. Varžybose dalyvavo dvi komandos iš keturių užsiregistravusių. Susitiko M. Daujoto pagrindinės mokyklos ir Kartenos mokyklos-daugiafunkcio centro komandos. Nugalėjo M. Daujoto pagrindinė mokykla. Ji atstovaus Kretingai zoninėse varžybose kaip miesto mokykla, o Kartenos mokykla-daugiafunkcis centras atstovaus Kretingai zoninėse varžybose kaip kaimo mokykla. Šiose varžybose dalyvavo Eglė Tamošauskaitė, Akvilė Geležinytė, Klaudija Lukauskytė, Simona Lubytė, Aistė Slušnytė, Vanesa Bernotaitė, Monika Gaudutytė, Živilė Šulcaitė. Dėl ligos komandai padėti negalėjo Kornelija Laukytė ir Gintarė Šilauskaitė.

Mokines varžyboms parengė kūno kultūros mokytojas Marius Meškauskas