2015-10-09

Pasaulinė „Košės dienos“ akcija mokykloje

Spalio 9 dieną (penktadienį) Kartenos mokyklos-daugiafunkcio centro ir Kalniškių pradinio ugdymo skyriaus 1–4 klasių mokiniai ir jų mokytojos dalyvavo pasaulinėje akcijoje „Košės diena“. Ją Lietuvoje organizuoja Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerija bendradarbiaudama su Lietuvos grūdų perdirbimo bendrove UAB „Malsena Plius“. Šios edukacinės akcijos metu pradinių klasių mokiniams buvo organizuojami nemokami košės pusryčiai, aiškinama apie sveikų pusryčių ir grūdinių produktų naudą organizmui. Taip pat mokiniams buvo išdalintos bendrovės „Malsenos plius“ dovanėlės: užduočių knygelės apie sveiką mitybą.

Akciją mokykloje ir skyriuje iniciavo pradinio ugdymo mokytoja metodininkė Morta Griciuvienė ir skyriaus vedėja Aušra Gedgaudienė.