2015-05-06

Motinos dienos šventė

Balandžio 30 diena Kartenos mokyklos-daugiafunkcio centro bendruomenei buvo smagi šventė: didelė dalis mokyklos mokinių sveikino žodžiu, daina, šokiu savo brangiausius žmones – Mamas. Motinos dienos šventei paminėti skirtas koncertas „Baltų sodų žydėjimas Motinai mano“ tęsėsi daugiau nei valandą. Muzikos mokytojos Daivos Norvaišienės, šokių mokytojos Janinos Vaičekauskienės ir lietuvių kalbos mokytojos Vitalijos Brunalienės dėka scenoje pasirodę kolektyvai šventiškai nuteikė žiūrovus, susirinkusius į Kartenos kultūros namų salę. Mokytojos Janinos Viačekauskienės vadovaujami šokėjai padovanojo žiūrovams linksmus, nuotaikingus šokius: „Noriu miego“, „Pupą“, „Šliažo polką“, folklorinių šokių suitą, prašmatnų valsą. Mokyklos dainininkai, išmokyti mokytojos Daivos Norvaišienės, pakerėjo nuostabiomis dainomis: „Lietus“, „Mamytei“, „Aš ateinu, mamyte“, „Aš širdyje labai myliu savo mamą“ ir kitomis. Renginį vedė, eiles skaitė šauniosios mokyklos šeštokės: Viktorija Raminaitė, Auksė Vaitkutė, Justina Šiaulytė, Alvyda Jedenkutė.

Ne tik mokiniai koncerto metu sveikino savo mamas. Visoms motinoms dainą skyrė ir suaugę dainininkai – scenoje pasirodęs Janinos Vaičekauskienės ir Rimanto Varkojaus duetas sulaukė gausių plojimų.

Koncertui pasibaigus, visų veiduose – tiek dalyvių, tiek žiūrovų – švietė šypsenos!