2015-03-30

Kovo 25 d. Kartenos mokyklos-daugiafunkcio centro trečios klasės mokiniai (mokytoja metodininkė Morta Griciuvienė) dalyvavo Simono Daukanto pagrindinėje mokykloje vykusioje Kretingos rajono trečių klasių mokinių viktorinoje „KĄ ŽINAI APIE LIETUVĄ“, skirtoje Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dienos 25-mečiui paminėti. Viktorinoje dalyvavo penkios komandos iš penkių rajono mokyklų. Mūsų mokyklos komandos nariai: Gabija Džiugelytė, Aistė Slušnytė, Julius Anužis, Gvidas Kaubrys, Ernestas Šikšnys, aktyviai dalyvavo viktorinoje ir parodė labai geras Lietuvos istorijos žinias. Komanda laimėjo antrąją vietą ir buvo apdovanota Kretingos rajono Savivaldybės administracijos Švietimo skyriaus II laipsnio diplomu.