2015-02-18

„Meilė – tai akimirka, švystelėjanti visų saulių ir žvaigždžių visatos spindesiu“.
(M. K. Čiurlionis)

MEILĖS DIENA MOKYKLOJE

Vasario 13 dieną mūsų mokykloje simboliškai paminėta Šv. Valentino diena.

Atrodo, kad šią dieną meilės netrūko nė vienam – tiek mokiniai, tiek mokytojai buvo pasipuošę popierinėmis širdelėmis, o pradinukai tiesiogine to žodžio prasme vaikščiojo raudonomis širdelėmis apsilipinę nuo galvos iki kojų.

Po pirmos pamokos mokyklos aktų salėje 9 klasės mokinės Rūta Andriekutė ir Gabrielė Stonkutė demonstravo apsikabinimus ir kvietė apkabinti ne tik tą, kurį myli, bet ir tą, kuriam reikia pagalbos, paguodos, supratimo. Mokinės parodė, kaip apsikabina tikri vyrai, pademonstravo mergaitišką, „meškinų“, šeimynišką ir kitus apsikabinimus.

Šv. Valentino dieną ir mokytojai, ir mokiniai buvo pamaloninti saldžiomis staigmenomis, veikė „Meilės paštas“ (meilės dienos minėjimo iniciatoriai – jaunieji maltiečiai bei mokinių tarybos atstovai).