2014-03-08

ŠIMTADIENIO ŠVENTĖ

Vasario 21 d. buvo organizuota Šimtadienio šventė 12-okams. Ta proga vyko LX jubiliejinio sezono „Išlikimo“ realybės šou, kuriame 12-okai ir jų auklėtoja „Brunbrunbrunalienė“ (mokytoja V. Brunalienė) pareiškė neapsakomą norą dalyvauti, tikindami galintys apgauti pasaulį visais įmanomais ir neįmanomais būdais, nugalėti ir tapti laimėtojais, o jų gerbėjai – mokytojai, nė kiek ne mažiau to siekiantys, bandė palaikyti šią idėją ir neatsilikti.

Realybės šou triumfavo – visų tikslai pasiekti! Nugalėjo visi, kas tik to norėjo!

Renginį organizavo ir visomis išgalėmis stengėsi jį padaryti kuo šaunesnį 10-okai, jų tėveliai ir klasės auklėtoja T. Valužienė.

Abiturientams drąsos nugalėti ir lemiamuose išbandymuose – jau už 100-o dienų, na, o mokytojams – ir toliau sėkmingai vykdyti savo garbingą misiją!