2013-10-11

Įspūdinga popietė Nyderlandų Karalystės laivuose

Nyderlandų Karalystės ambasada Lietuvos Respublikoje pakvietė Klaipėdos regiono kaimo mokyklų vaikus piešti Nyderlandus – svajonių karalystę. Geriausių piešinių autorius apdovanojo originaliu prizu – galimybe kartu su klasės draugais spalio 5 dieną atvykti į Klaipėdą ir apsilankyti šios šalies kariniuose laivuose.

Jaunųjų dailininkų darbus vertinusi komisija iš 100 atsiųstų darbų išrinko ir paskelbė geriausiųjų penketą, tarp jų
4 klasės mokinės Medos Mockutės piešinys
„Plaukit, laiveliai, į svajonių karalystę“
.

Po pažinties su laivu ir kariškiais piešinių konkurso nugalėtojai buvo apdovanoti Nyderlandų ambasados dovanomis. Dar 10 jaunųjų menininkų, tarp jų Medos klasiokė Laura Liaudinskytė, buvo apdovanota Lietuvos dailininkų sąjungos Klaipėdos skyriaus ir Klaipėdos E. Balsio menų gimnazijos diplomu.

Visus ekskursijos dalyvius kariškiai pavaišino, įteikė Nyderlandų Karalystės ambasados suvenyrus. Karteniškiai trečiokai ir ketvirtokai su mokytoja Rima Bitautiene turiningai praleido laiką ir nusprendė, kad yra labai verta dalyvauti konkursuose.