2012-03-09

2012 m. kovo 9 dieną 14.00 val. mokyklos aktų salėje vyks šventinis koncertas, skirtas Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dienai - Kovo 11-ajai - paminėti. Šis koncertas - tai vienas pilietiškumo projekto „Gražiausi žodžiai Lietuvai“ renginių. Mokyklos foje papuošta kūrybiniais 1-10 klasių mokinių darbais. Projekto sumanytoja ir mokinių darbų parodos organizatorė - dailės vyresnioji mokytoja Liusia Plonienė. Koncertui mokinius parengė šokio mokytoja metodininkė Janina Vaičekauskienė, muzikos mokytoja metodininkė Daiva Norvaišienė. Aktų salę papuošė technologijų mokytoja metodininkė Kristina Pocevičienė. Šventinio koncerto „Gražiausi žodžiai Lietuvai“ scenarijų ir renginio vedėjus parengė lietuvių kalbos mokytoja metodininkė Vitalija Brunalienė.