2012-02-28

Šių metų vasario 20 d. Kretingos mokykla - darželis „Pasaka“ VPC jau ketvirtą kartą organizavo Kretingos rajono bendrojo ugdymo mokyklų 2- 4 klasių mokinių konkursą „Raštingiausias pradinukas“. Į renginį susirinko 62 pradinukai iš 14 švietimo įstaigų. Diktantus konkursui parengė Šilutės „Žibų“ pradinės mokyklos pradinių klasių mokytojai. Diktantus padiktavo ir mokinių darbus tikrino vertinimo komisija, kurią sudarė komisijos pirmininkė Regina Katkuvienė, Kretingos S. Daukanto pagrindinės mokyklos lietuvių kalbos mokytoja metodininkė, komisijos narės: Janina Kniukštienė, Kretingos mokyklos - darželio „Pasaka“ VPC  pradinių klasių mokytoja metodininkė, Daiva Stonkienė, Kretingos mokyklos - darželio „Žibutė“ pradinių klasių mokytoja metodininkė, Aurika Keblytė, Kretingos rajono Vydmantų vidurinės mokyklos pradinių klasių mokytoja metodininkė.
Buvo išrinkta 12 raštingiausių 2 - 4 klasių pradinukų. Raštingiausiu pradinuku tapo ir mūsų ketvirtokas Tautvydas Jonušas (mokytoja Morta Griciuvienė). Vasario 24 dieną konkurso nugalėtojai ir juos rengę mokytojai pakviesti dalyvauti šventiniame renginyje. Sveikiname Tautvydą ir jo mokytoją!