2012-02-09

Lietuvos mokinių dailės olimpiados „Sparnai. Nuo vėjo malūnų iki ...“ rajoniniame etape dalyvavo 2 dailės vyresniosios mokytojos Liusios Plonienės parengtos mokinės: 9 klasės mokinė Agnė Igarytė ir 12 kl. mokinė Viktorija Martinkutė. Devintokė Agnė  parengė darbą „Aukštaitijos kalvos“ ir olimpiadoje dalyvavo pirmą kartą, o dvyliktokė Viktorija, parengusi mišrios technikos darbą „Kūrybos sparnai“, greit atsisveikins su mokykla. Džiugu, kad mokines lydėjo sėkmė - Agnė Igarytė užėmė 2 vietą, o Viktorija Martinkutė pelnė nominaciją ,,Dailės išraiškos priemonių panaudojimas“. Sveikiname gabias, kūrybiškas mokines ir jų mokytoją!