2011-04-15

Pasibaigė projektas „LIETUVIAIS ESAME MES GIMĘ...“, kurį parengė istorijos mokytoja K. Litvinienė.

Projekto pradžia – sausio 13-oji – Lietuvos laisvės gynėjų diena.

Vasario mėnesį vyko renginiai, skirti Vasario 16-ajai. 5–11 klasių mokiniai dalyvavo respublikiniame piešinių konkurse (mokyt. K. Pocevičienė). 5–6 klasių mokiniai surengė parodą atviručių parodą mokyklos bibliotekoje (mokyt. K. Pocevičienė). Mokiniai buvo labai aktyvūs, neįmanoma suminėti visų pavardžių. Mokykloje vyko eilėraščių paroda „Mano Lietuva“. Aktyviausi buvo 2 kl. mokiniai (mokyt. I. Jurkšaitienė), 4 kl. mokiniai (mokyt. R. Baltuonienė) ir 5 kl. mokiniai (mokyt. J. Viskontienė). Šventė paminėta koncertu „Tėvyne, mano giedantis paukšti...“ (atsakinga pavaduotoja L. Mačernienė).

Kovo mėnesį vyko renginiai, skirti Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dienai – Kovo 11-ajai. Rajoninėje piešinių parodoje dalyvavo Rimantė Viršilaitė ir Evelina Šulcaitė (6 kl.), Brigita Viršilaitė (10 kl), Ina Balsytė (11 kl.). Mokyklos bobliotekoje dar tebeveikia 5–6 kl. ir 11–12 kl. mokinių piešinių paroda. Vaikų ir mokinių kūrybinių darbų parodą „Gimtinei“ surengė dailės mokyt. L. Plonienė, priešmokyklinio ugdymo ir pradinių klasių mokytojos. Kai kurių mokinių (Roko Kaubrio, Manto Baltmiškio, Agnės Kiškėnaitės, Vytauto Valužio, Rūtos Valančiutės, Justo Taujansko (7 kl.), Rūtos Šiaulytės, Karolinos Daukantaitės (8 kl.), Agotos Domarkaitės (9 kl.), Brigitos Viršilaitės, Ievos Kiškėnaitės, Linos Drungilaitės, Aurelijos Januškaitės (10 kl.)) darbai buvo eksponuojami parodoje Kretingos kultūros centre.

Projektą užbaigė 6–9 klasių viktorina „Ką aš žinau apie Karteną“ (mokyt. K. Litvinienė). Prieš viktoriną buvo aptartas projektas, apdovanoti aktyviausi mokiniai. Nuoširdžiai viktorinai pasiruošė septintokų ir aštuntokų komandos.

Nuotraukos Fotogalerijoje...