Rudens gėrybių paroda „Vaisių ir daržovių karalystėje“

Rudenėlis

Plaukia posmai per pasaulį,
Supasi svajūnė saulė.
Baikščiai bėginėja basos
Rudenėlio rausvos rasos.

Vaisiai vaikučius vilioja –
Dėdė Derlius dovanoja,
Grybų girliandėles griauna,
Kiekvienam kraitelę krauna.

(Z. Budrienė)

Spalio 15–19 dienomis Kartenos vidurinės mokyklos ikimokyklinio ugdymo „Papūgėlių“ grupėje buvo suorganizuota tėvelių, vaikučių ir pedagogų rudens gėrybių paroda „Vaisių ir daržovių karalystėje. Labai džiugu, kad tėveliai aktyviai dalyvavo ir parodė didelį išradingumą ir kūrybiškumą. Kartu su vaikučiais sukūrė įvairiausių darbelių: įspūdingą laivą su burėmis, mišką su girinukais, laikrodį iš svogūno, rožytes iš lapų, dėdę „Kopūstgalvį“, kirmėlytes iš kaštonų, net kelias mašinas iš cukinijų ir kt.

Rudens gėrybių paroda buvo eksponuojama ikimokyklinės grupės koridoriuje ir džiugino ne tik mažuosius darželinukus, pedagogus, bet ir mokyklos mokytojus bei mokinius.

2012-11-30