Surasti save labai svarbu

Mūsų mokykloje daug mokinių, turinčių ypatingų gebėjimų. Žinoma, labai svarbu puikiai mokytis, gauti gerus pažymius, bet dar svarbiau atrasti save, atskleisti savo sugebėjimus, kurie galbūt ateityje taps viso gyvenimo pagrindu.

Viena tokia mergina vienuoliktoje klasėje yra – tai Viktorija Martinkutė. Ji pereitais metais baigė Kretingos Meno mokyklos dailės skyrių. Diplominį darbą apsigynė pristačiusi keramikos kūrinį. Viktorija mano, jog keramika ypač įdomus menas, kadangi juo galima ne tik grožėtis, bet ir panaudoti keramikos dirbinius praktiškai. Puodeliai, lėkštės, netgi papuošalai kiekvienam reikalingi daiktai. Meno mokykloje praleisti metai Viktorijai neprailgo. Mergina išmoko ne tik keramikos paslapčių, bet geriau bendrauti, perteikti savo idėjas. Taigi šiais metais ji sugalvojo savo sugebėjimais pasidalyti su kitais mūsų mokyklos mokinais. Viktorija steigia savo keramikos būrelį ir kviečia visus mokinius, norinčius išmokti lipdyti iš molio. Kol kas būrelyje dalyvaujantys pradinukai nenusivylė, lipdymas jiems labai patinka. Žinoma, galėtų ateiti ir vyresnių klasių mokinių, juk ko nors išmokti visada yra naudinga. Viktorija visų maloniai laukia. Anot jos, molis puiki medžiaga savo sumanymams įgyvendinti. Be to, gal tai bus lemiamas žingsnis atrandant save.

O kad patikėtumėte Viktorijos sugebėjimais, pridedame nuotraukų, kuriose jos darbai.

Laura Paulauskaitė, 11 klasė

[atgal]