Vizija

Mokyklos bendruomenė – moderni, nuolat besimokanti, atvira pozityviai kaitai ir inovacijoms, ugdanti ir puoselėjanti savo narių nepaliaujamą žinių siekimo poreikį ir juo pagrįstą gyvenimo nuostatą, bendruomenė – laiduojanti tautos, krašto ir vietos kultūros tradicijų tęstinumą, išsaugojimą, šios kultūros atvirumą ir dialogiškumą, puoselėjanti sveiką gyvenimo būdą, ugdanti ekologinį mąstymą. Mokykla – šeimai ir bendruomenei atviras švietimo ir kultūros židinys.

Misija

Mokykla-daugiafunkcis centras – atvira kaitai institucija, teikianti ikimokyklinį, priešmokyklinį, pradinį, pagrindinį išsilavinimą, siūlanti veiklą, per kurią ugdytiniai įgyja žinias, ugdo save kaip gerbiančią, kūrybingą asmenybę, pasirengusią sėkmingai dirbti, gyventi, integruotis visuomenėje.