Mokyklos biblioteka

„Mokykitės ir skaitykite. Skaitykite vertingas knygas. Visa kita padarys gyvenimas“ (F. Do)

Bibliotekos/ skaityklos vedėja – Alvyra Bončkienė
el. paštas: alvyra.bonckiene@gmail.com

Biblioteka – atviras švietimo ir informacijos centras, mokymo vieta su modernia informacine ir technine baze, visapusiškai tenkinanti mokyklos bendruomenės informacinius poreikius.

Mokyklos biblioteką sudaro abonementas, kompiuterizuota skaitykla ir vadovėlių fondas. Bibliotekoje sukaupta nemažai informacinių ir periodinių leidinių, programinės ir metodinės literatūros, mokomųjų programų. Čia rengiamos teminės parodos, įvairios popietės, vedamos integruotos pamokos, eksponuojami mokinių dailės ir technologijų kūrybiniai darbai, teikiama informacija apie naujai gautus leidinius, kaskart atnaujinami informaciniai stendai. Bibliotekoje veikia interneto ryšys, teikiamos edukacinės, informacinės bei techninės paslaugos.

Naudojimosi biblioteka taisyklės
Naudojimosi internetine skaitykla taisyklės

Bibliotekos/ skaityklos vedėjo veiklos turinys

• Aprūpinimas vadovėliais, jų išdavimas.
  • IT panaudojimas mokymo procese.
  • Informacinių šaltinių sklaida.
  • Reikalingos literatūros paieška, išdavimas.
  • Mokyklos bendruomenės informacinių poreikių tenkinimas.
  • Individuali pagalba skaitytojams.

Bibliotekos veiklos planas 2023 m.

Bibliotekos darbo laikas
I–V 8.00–16.30
Skaityklos darbo laikas
I–V 16.30–18.30

Paskutinis mėnesio penktadienis – Savitvarkos diena, todėl biblioteka nedirba.