Pasvarstymai...

Mokytojas man reikalingas, kad išmokytų ne tik tai, kas yra parašyta mokykliniuose vadovėliuose, bet patartų ir kaip gyventi. ( Gabrielė)

Mokytojas man reikalingas kaip prižiūrėtojas, t.y., kad netriukšmautų mokiniai, kad netrukdytų bendraklasiai. (Mindaugas)

Mokytojas man reikalingas, kad padėtų mokytis, suteiktų žinių. Norėčiau, kad jis išmokytų visko, ko pats moka, kad galėčiau pasiruošti gyvenimui. (Vitalija)

Man mokytojas reikalingas, kad išmokčiau pažinti pasaulį. Iš mokytojų daug ką sužinome. (Gintarė)

Iš mokytojo mokomės gyvenimo, taigi, reikalingas net tik tam, kad suteiktų žinių, bet ir tam, kad patartų, kaip gyventi. (Monika)

Man mokytojas reikalingas tobulėjimui, pažinimui. Su juo galima bendrauti kaip su draugu, jam galima išsipasakoti... (Agota)

9 klasės mokiniai