2020-09-25

Spalio 1 d. 18.00 val. maloniai kviečiame į Pasaulinei muzikos ir Tarptautinei pagyvenusių žmonių dienai skirtą solistės Indrės Juodeikienės ir gyvo garso grupės: Martynas Šiaulys (klavišiniai), Antanas Balsys (bosinė gitara), Vykintas Jasaitis (gitara), Mykolas Eiva (mušamieji)  koncertą iš ciklo „Susitikimai su klasika...“ Kretingos rajono kultūros centre.

Renginys nemokamas. Vadovaujantis LRV rekomendacijomis ekstremaliosios situacijos dėl COVID-19 ligos protrūkio laikotarpiu, žiūrovų skaičius kultūros renginiuose ribotas. Kvietimus į koncertą galima pasiimti Kretingos rajono kultūros centro kasoje arba pas budėtoją. Jeigu kvietimų pagal leidžiamą žiūrovų skaičių liks, koncerto dieną jie bus dalinami prie įėjimo į Žiūrovų salę.

Prašymas: žiūrovai į koncertą bus įleidžiami tik pasipuošę nosį ir burną dengiančiomis kaukėmis. Bet juk tai tik graži stiliaus detalė, kuri koncerto  nesugadins, o Jūsų sveikatą tikrai apsaugos.