2011-02-14

Tarsi kokia tradicija nusistovėjo per metus parengti literatūrinę kompoziciją ir sudalyvauti rajoniniame meninio skaitymo konkurse. Taigi devintokai jau penktą kartą dalyvavo tokiame konkurse. Pradėję penktoje klasėje savo sceninę karjerą, šiemet su poetine kompozicija ,,Aš ateinu“ prisistatė rajonui ir

laimėjo pirmąją vietą.

Penkti metai iš eilės tokiame projekte dalyvauja Agota Domarkaitė, Evaldas Kubilius, Karolis Kaubrys, Martynas Mikalavičius, Antanui Viskontui tai buvo debiutas.

Kompozicijos esmė – papasakoti visiems apie jaunystę, svajas, troškimus. Jaunam žmogui visada atrodo, kad jis vienintelis toks, ypatingas, išskirtinis, kad jam gyvenime turėtų labiausiai pasisekti, kad kiekvieną jo žingsnį turėtų lydėti meilė, sėkmė. Tokius romantiškus, emocingus, šiek tiek individualistinius tekstus skaitė kompozicijos dalyviai.

Visa tai dar kartą skaitys Žemaitijos regiono mokyklų konkurse, kuris vyks kovo mėnesį. O belaukiant konkurso būtina daug ir sąžiningai repetuoti.

Atnaujinta 2024-03-26 © Kartenos vidurinė mokykla. Visos teisės saugomos. Sprendimas:Creative partner