2019-05-18

Kretingos rajono priešmokyklinio ugdymo grupių vaikų

sportinių žaidynių varžybos „Vaikų futbolas 5x5“

Gegužės 10 d. Kartenos mokykloje-daugiafunkciame centre vyko Kretingos rajono priešmokyklinio ugdymo grupių vaikų sportinių žaidynių varžybos „Vaikų futbolas 5x5“. Varžybose dalyvavo septynios priešmokyklinio ugdymo vaikų komandos iš Kretingos lopšelio-darželio „Pasaka“, Kretingos lopšelio-darželio „Žilvitis“, Kretingos lopšelio-darželio „Ąžuoliukas“, Kretingos mokyklos-darželio „Žibutė“, Kretingos Simono Daukanto progimnazijos, Kurmaičių pradinės mokyklos ir Kartenos mokyklos-daugiafunkcio centro.

Varžybas pravedė ir joms teisėjavo Kartenos mokyklos-daugiafunkcio centro kūno kultūros mokytojas Marius Meškauskas, jam talkino 8 ir 10 klasės mokiniai N. Gelumbickas, K. Kniukšta ir R. Lukauskas. Varžybos vyko mokyklos stadione, todėl susirinkęs gausus būrys vaikų turėjo puikią galimybę sportuoti ir judėti gryname ore.

Visoms dalyvavusioms komandoms buvo įteikti Kartenos mokyklos-daugiafunkcio centro Padėkos raštai, o laimėtojams – Diplomai.

Vaikų  futbolo 5x5 varžybų laimėtojai:
1 vieta – Kretingos Simono Daukanto progimnazijos Pu grupės komanda;
2 vieta – Kretingos lopšelio-darželio „Pasaka“ Pu grupės komanda;
3 vieta – Kretingos lopšelio darželio „Žilvitis“ Pu grupės komanda.