2019-05-09

„Motinos širdis yra gilus rūsys, kurio apačioje tu visada rasi atleidimą“.
Onorė de Balzakas

KONCERTAS MAMOMS

JI besąlygiškai myli savo vaiką, rūpinasi, padrąsina, visada laukia, supranta, neteisia, aukojasi... Kas ji? Mama... Motinėlė... Motulė... Mamytė...

Gegužės 3 d. 18.30 val. Kartenos kultūros centre vyko šventinis koncertas „Gyvenimo mano pradžia – Motina“. Gražiausių žodžių, dainų ir šokių puokštę brangioms mamoms ir močiutėms dovanojo mūsų mokyklos mokiniai.

Technologijų mokytojos I. Paulienės papuoštoje kultūros namų scenoje pasirodė jaunieji skaitovai, skambiomis dainomis džiugino vaikų, merginų bei moterų vokaliniai ansambliai, jaunučių choras, antrokų Mato ir Viltės duetas, pop grupės atlikėjai. Liaudies ir šiuolaikiniais šokiais koncerto žiūrovus žavėjo priešmokyklinio ugdymo grupės bei 1 klasės mokinių, 5-6 metų vaikų, jaunučių bei merginų šokių kolektyvai. Scenoje pasirodė ir skudutininkių ansamblis.

Su Motinos diena mamas ir močiutes pasveikino mokyklos direktorės pavaduotoja ugdymui A. Gedgaudienė, kultūros skyriaus vedėja J. Vaičekauskienė. Padėkota visiems koncerto dalyviams bei renginį organizavusiems pedagogams (V. Brunalienei, D. Norvaišienei, J. Norkuvienei, J. Vaičekauskienei, scenografei I. Paulienei, garso ir vaizdo režisieriui G. Mačerniui).