2019-04-09

SĖKMĖ KONKURSE „ATEIK. SUŽINOK. VARŽYKIS“

Kovo 20 d. Simono Daukanto progimnazijoje vyko rajoninis prevencinis konkursas „Ateik. Sužinok. Varžykis“. Renginio tikslas – skatinti mokinių domėjimąsi saugios aplinkos kūrimu, policijos veikla, siekiant juos apsaugoti nuo nusikalstamų veikų ir administracinių teisės pažeidimų.

Konkurse dalyvavo net 7 jungtinės 7–8 klasių mokinių, tėvų ir mokytojų komandos (po 7 narius) iš Salantų, Vydmantų ir Darbėnų gimnazijų, S. Daukanto progimnazijos, Grūšlaukės mokyklos-daugiafunkcio centro, Kūlupėnų M. Valančiaus pagrindinės ir mūsų mokyklos.

Renginį sudarė dvi dalys. Pirmojoje konkurso dalyje komandos prisistatė, atliko testą (patikrintos teisinės žinios ir žinios apie saugią aplinką bei policijos veiklą). Atskirą užduotį atliko komandų kapitonai. Antrojoje dalyje vyko sporto varžybos. Vienos estafetės metu renginio dalyviams teko net malkas nešioti!

Mūsų mokyklos komandą, kurią sudarė 7 klasės mokiniai Aistė Slušnytė, Kamilė Narvilaitė, Gvidas Kaubrys, Mykolas Daračius, aštuntokė Arvydė Paulauskaitė, kūno kultūros mokytojas Marius Meškauskas ir tėvų atstovas Jonas Domarkas,  konkurse lydėjo sėkmė – iškovota pirmoji vieta! Sveikiname nugalėtojus! Dėkojame socialinei pedagogei Vidai Tamošauskienei, ruošusiai komandą teorinių žinių konkursui.

Prevencinį renginį „Ateik. Sužinok. Varžykis“ inicijavo Kretingos rajono savivaldybės administracijos Švietimo skyrius kartu su rajono policijos komisariatu.