2019-03-21

Dovana paukšteliams

Kovo 7 d. rytas Pu grupės vaikams buvo neįprastas: į klasę su pilnais krepšiais lentų, vinių, replių ir plaktukų atėjo Dovydo Šiaulio ir Rugilės Kaubrytės tėveliai. Mokiniams jie paaiškino ir parodė, kaip padaryti inkilą.

Kartu su suaugusiais noriai dirbo ir vaikai: laikė kalamas lentas, bandė sudėti inkilą iš supjautų detalių ar įkalti vinį. Mažieji ir didieji meistrai sukalė net 4 inkilus, kuriuos įkėlė į prie mokyklos augančius ąžuolus (dėkojame tėveliams už pagalbą). Dabar vaikai akylai stebi inkilėlius, laukia, kada juose apsigyvens sparnuočiai.

Tokia netradicinė veikla padėjo mokiniams geriau suprasti temą „Varnėnas inkile“.