2018-12-19

Aš – tai pasaulis, o pasaulis – aš,
Nes knygą atsivertęs
Atsiduriu visur, esu bet kas <...>.
Knygos fantazija mane skraidina
Virš vandenynų, virš žemynų.

El. Hanid

Mokyklos bibliotekoje nuolat organizuojamos įvairios skaitymo kultūros, skaitytojo ugdymo veiklos. Auginamas skaitantis, brandus, kritiškai mąstantis, gebantis diskutuoti, atpažinti ir spręsti problemas visuomenės pilietis.

Taigi mokiniai raginami skaityti ir kviečiami dalyvauti skaitymo konkurse „Žiemos pasaka“. Kuo daugiau perskaitytų knygučių, tuo daugiau taškelių ant pasirinkto eglės žaisliuko! Skaitykite ir laimėkite daugiausiai skaitančio mokinio titulą!

Prieškalėdiniu laikotarpiu vaikai dalyvauja ir konkurse „Gražiausia bibliotekos eglė“: piešia ir spalvina Kalėdų eglutę. Kalėdų senelis pažadėjo išrinkti originaliausią piešinį, o jo autorių apdovanoti!