2018-10-04

Dalyvavimas moderniųjų technologijų renginyje

Rugsėjo 20 d. Vilniuje, parodų ir kongresų centre „Litexpo“, vyko didžiausias visame Baltijos regione moderniųjų technologijų ir verslumo renginys „#SWITCH!“ (renginio iniciatorius – Europos Parlamento narys A. Guoga).

Pažintinėje-edukacinėje-karjeros ugdymo veikloje dalyvavo ir 25 mūsų mokyklos 8–10 klasių mokiniai, kurie į Vilnių vyko su pavaduotoja ugdymui A. Gedgaudiene ir istorijos mokytoja A. Pociene.

Renginio „#SWITCH!“ metu moksleiviai galėjo susipažinti su didžiųjų Lietuvos universitetų studijų programomis, išbandyti jėgas robotų kovose, dalyvauti dronų čempionate, klausytis pranešimų, apsilankyti ir nusifotografuoti „CyberPunk“ visatoje, pasižiūrėti, kaip veikia 3D spausdintuvai ir pan. Įkvepiančiomis sėkmės istorijomis dalinosi aktorius M. Stonkus, laidų vedėja, influencerė I. Stonkuvienė ir kt.