2018-05-16

Priešmokyklinukų futbolo varžybos

Gegužės 9 d. „Bitės Ritės mokyklėlės“ vaikai dalyvavo rajono priešmokyklinukų futbolo varžybose, vykusiose Kretingos sporto mokykloje.

Mūsų mažieji „bitinukai“ (Emilija Daugintytė, Solveiga Vaičikauskytė, Evelina Kolajanskaitė, Rugilė Kripaitė, Greta Liaudinskytė, Benas Sakalauskas, Matas Šnepeta, Mykolas Nakutavičius, Matas Vaitkus) turėjo pademonstruoti, kaip moka žaisti futbolą. Vaikai daug bėgiojo, spardė kamuolį į varžovų ir saugojo savo komandos vartus. Jaunieji sportininkai žaidė entuziastingai ir stengėsi savo komandai pelnyti kuo daugiau taškų. Prizinės vietos nelaimėjome, tačiau iš varžybų vaikai grįžo gerai nusiteikę!

Grupės auklėtoja Rita

Atnaujinta 2024-03-26 © Kartenos vidurinė mokykla. Visos teisės saugomos. Sprendimas:Creative partner