2018-05-11

„Jei nori išmokti mylėti – pasižiūrėk į motiną“.
Kunigas Algirdas Toliatas

KONCERTAS

„GYVENIMO MANO PRADŽIA – MOTINA“

Gegužės 4 d. 12 val. Kartenos kultūros skyriuje vyko šventinis koncertas, skirtas Motinos dienai paminėti. Iškilmingą renginį vedė šaunių vaikinų – Rolando Lukausko ir Domanto Venskaus – duetas.

Brangiosioms mamytėms, močiutėms šoko ir dainavo mūsų mokyklos mokiniai. Skambėjo pačios gražiausios dainos („Tuk tuk, širdele“, „Mama“, „Saulės miestas“, „Pašauki mane“, „Mamos suknelė“, „Ryto tyloje“, „Taip gera“, „Visi šoka“, „Apie nai nai nai“, „Mama, kaip tu laikais?“), kurias atliko „Nykštukų“ ir Pu grupės vaikučiai, jaunučių choras, 8-10 klasių merginos, jaunieji gitaristai bei G. Poloneičik ugdomi mokyklos dainininkai.

Koncerto žiūrovai išvydo šokius „Kalvelis“, „Do gaide, do gaidoka“, „Polka Ai“, „Jurgelis meistrelis“, „Laikrodukas“, „Ego“, „Mergaitės“, klausėsi septintokės Elijos Beržanskytės skaitomo B. Ferrero pasakojimo „Kalnai“ bei 9 klasės mokinės Alvydos Jedenkutės minčių apie mamą (tekstas „Geriausia mama“). Skambėjo finalinė koncerto daina „O mes vaikai, o mes pasaulis“.

Sveikinimo žodį renginio dalyviams ir svečiams tarė kultūros skyriaus vedėja Sigita Dirmeitienė, mokyklos direktorė Laima Mačernienė. Padėkota jauniesiems skaitovams, visiems dainininkams ir šokėjams bei jų vadovams (Daivai Norvaišienei, Janinai Vaičekauskienei, Onai Karnauskienei, Giulnarai Poloneičik, Vitalijai Brunalienei, Agnei Dargienei, Rimantui Varkojui), scenografei Indrei Paulienei, garso režisieriui Gintarui Mačerniui bei pradinių klasių mokytojoms, Kartenos kultūros skyriuje surengusioms savo mokinių piešinių – mamų portretų – parodą.

Atnaujinta 2024-03-26 © Kartenos vidurinė mokykla. Visos teisės saugomos. Sprendimas:Creative partner