2018-03-07

KAZYS – PAVASARIO ŠAUKLYS

Kovo 2 d. Kretingos r. Rūdaičių mokykloje suorganizuota netradicinio ugdymo diena „Kazys – pavasario šauklys“.

Renginyje dalyvavo ir mūsų mokyklos priešmokyklinukai (Emilija Daugintytė, Greta Liaudinskaitė, Evelina Kolajanskaitė, Vasarė Rimkutė, Rugilė Kripaitė, Evelina Kniukštaitė, Solveiga Vaičikauskytė, Benas Sakalauskas, Matas Vaitkus, Mykolas Nakutavičius, Matas Šnepeta).

Šventės metu vyko įvairios veiklos: „Knygos skirtukas“, „Velykiniai papuošimai“, „Margaspalvis drugelis“, „Pavasario gėlytės“, „Velykų zuikutis“, „Pavasario pėdutės“, „Kaziuko puodelis“, „Pavasarinis margutis“, „Meilės karoliai“, „Pavasario puokštė“, „Linksmieji miltinukai“, „Knyga „Du gaideliai“.

Labiausiai vaikai laukė mugės, kurioje prekiavo įvairiais kepiniais, saldainiais, savo sukurtais darbeliais. Sėkminga prekyba džiaugėsi ir mūsų „bitinukai“.

Į renginį mokinukus lydėjo Pu grupės „Bitės Ritės mokyklėlė“ auklėtoja Rita Kripienė ir auklėtojos padėjėja Daiva Stankaitienė.

Grupės auklėtoja Rita