2018-02-12

SĖKMĖ TECHNOLOGIJŲ OLIMPIADOJE

Vasario 8 d. Kretingos rajono švietimo centre vyko technologijų olimpiada (rajoninis etapas) „Šimtas ateities ženklų Lietuvai“, kurioje dalyvavo ir mūsų mokyklos 9 klasės mokiniai Ernesta Šideikytė bei Rolandas Lukauskas.

Ernesta pristatė projektinį darbą – žaislą „Kaleidoskopas“, sudarytą iš trijų keičiamų vaizdo dėžučių. Į pirmąją dėžutę mokinė įdėjo saujelę pievose surinktų žolynų žiedelių bei pajūryje rasto gintaro gabalėlių. Į antrąją dėžutę įdėta trispalvė, o į trečiąją – vaistažolėmis (raudonėliu) užpildytas tulpės ornamentas. Ernestos kūrybiškumas, netikėti sprendimai gaminant žaislą tikrai buvo pastebėti – olimpiadoje mokinė laimėjo II vietą (mokytoja Indrė Paulienė).

Rolandas pristatė projektinį darbą „Vytis“. Kūrinys nustebino savo atlikimo technika bei įdomiu konstrukciniu sprendimu – darbas pagamintas iš santechnikos vamzdžių ir jų jungčių. Vertinimo komisiją sužavėjo įmantri, šiuolaikiška kūryba bei informatyvus projektinio darbo pristatymas. Olimpiadoje Rolandas laimėjo I vietą (mokytojas Donatas Lubys). Mokiniui linkime sėkmės respublikiniame technologijų olimpiados etape!

Atnaujinta 2024-03-26 © Kartenos vidurinė mokykla. Visos teisės saugomos. Sprendimas:Creative partner