2017-12-18

Kuriančių mokinių šventė „Žodžių burėm – į savo pasaulį“

Alvyda Jedenkutė, mūsų mokyklos devintokė, jau antri metai dalyvavo jaunųjų kūrėjų šventėje „Žodžių burėm – į savo pasaulį“, kuri vyko Vydmantuose. Mūsų mokyklos jaunoji rašytoja publikai pristatė novelę „Seno parko suolelio istorija“. Taip pat turėjo progos pasiklausyti kitų mokyklų mokinių kūrybinių darbų. Šventėje jų dalyvavo gana gausus būrys iš Jurgio Pabrėžos, Pranciškonų, Vydmantų gimnazijų, Simono Daukanto progimnazijos, Baublių pagrindinės mokyklos.

Visi kūrėjai buvo apdovanoti knygomis, pakviesti prie vaišių stalo. Bet svarbiausia – jie visi išgirdo patikinimą, jog šitoks savęs realizavimas, dalijimasis su kitais savo mintimis, yra labai prasminga, vertinga savęs ieškojimo forma.