2017-11-27

Priešmokyklinukų sporto varžybos

Lapkričio 23 d. mūsų mokyklos šešiamečiai Barbora Geležinytė, Solveiga Vaičikauskytė, Emilija Daugintytė, Matas Šnepeta, Benas Sakalauskas ir Matas Vaitkus dalyvavo rajoninėse priešmokyklinio ugdymo grupių vaikų sporto varžybose „Linksmi ir vikrūs“. Renginys vyko Kurmaičių pradinėje mokykloje.

Sporto varžyboms „Bitės Ritės mokyklėlės“ vaikai ruošėsi kartu su grupės auklėtoja Rita Kripiene ir jos padėjėja Daiva Stankaitiene.

Varžybų metu mažiesiems sportininkams teko gerokai paplušėti ir įveikti rungtis „Kepurėlių tunelis“, „Draugystės grandinėlė“, „Pataikyk taikliai“, „Nukelk kepurėlę“, „Miklios kojos“.

Mūsų mokyklos atstovų komandai už dalyvavimą sporto varžybose įteiktas padėkos raštas.

Atnaujinta 2024-03-26 © Kartenos vidurinė mokykla. Visos teisės saugomos. Sprendimas:Creative partner