2017-09-28

Sporto diena mūsų mokykloje

Penktadienį, rugsėjo 16 dieną, prasidėjo Europos judumo savaitė, didžiausia tvaraus judėjimo kampanija pasaulyje. Tai tradicinė Europos miestų akcija, kasmet rengiama rugsėjo 16–22 dienomis. Šių metų akcijos tema – „Dalindamasis pasieksi daugiau“.

Rugsėjo 22 d. sporto diena suorganizuota ir mūsų mokykloje. Per 6 pamoką 5–10 klasių mokiniai stadione bėgo 1000 m krosą. Prie vyresniųjų vaikų noriai prisijungė ir pradinukai. Akcijos iniciatorius Marius Meškauskas visiems sportininkams linkėjo „gerai įkrauti savo baterijas“ ir lenktyniauti tik su savimi (organizuojant renginį mokytojui talkino pavaduotoja ugdymui Aušra Gedgaudienė).

Pasiekę finišo liniją mokiniai džiaugėsi pagerinę pereitų metų savo bėgimo rezultatus, gerai praleidę laiką gryname ore. Vaikai suvokė, kad bėgimo laikas – tai ir bendravimo laikas, kada galima pabūti kartu su draugais ar pabendrauti su mokytojais kitoje aplinkoje.