2017-05-02

Integruotas projektas „Vaikų Velykėlės“

Mūsų mokyklos bendruomenė prisijungė prie „Naisių vasaros“ paskelbto respublikinio konkurso „Vaikų Velykėlės 2017“. Mokykloje balandžio 5–24 d. vykdytas integruotas projektas „Vaikų Velykėlės“, kurio tikslas – diegti svarbiausias tautines nuostatas ir formuoti teigiamą senųjų tradicijų įvaizdį. Projekto vadovė – pradinio ugdymo mokytoja metodininkė Rima Bitautienė.

Įvairias projekto veiklas organizavo ir jose dalyvavo gausus būrys mokinių ir pedagogų. Ikimokyklinio ugdymo grupėse „Kiškučiai“, „Boružėlės“, „Nykštukai“, priešmokyklinio ugdymo grupėje „Bitės Ritės mokyklėlė“, 1–4 klasėse vykdyta integruota veikla „Šventų Velykų prasmė, papročiai, tradicijos“, suorganizuota kūrybinių darbų (nuspalvintų popierinių margučių) paroda „Didysis margutis“ (kūrybinės idėjos autorė – pradinio ugdymo mokytoja Monika Žeimienė). Spaudinių parodą „Margučių marginimo raštai“ parengė bibliotekos vedėja Alvyra Bončkienė.

Su Kartenos kultūros skyriaus meno vadovais ir tėveliais vaikai triūsė kūrybinėse dirbtuvėlėse „Velykų medžių alėja“, žaidė velykinius žaidimus, rideno margučius.

Visiems projekto „Vaikų Velykėlės“ dalyviams įteiktos respublikinio konkurso organizatoriaus dovanos – DVD diskai „Melagių pilis“.

Atnaujinta 2024-03-26 © Kartenos vidurinė mokykla. Visos teisės saugomos. Sprendimas:Creative partner