2017-03-06

Dalyvavimas metodinėje dienoje „Kazys – pavasario šauklys“

2017 m. vasario 3 d. Dienos centro vaikai dalyvavo Rūdaičių mokykloje surengtoje metodinėje dienoje „Kazys – pavasario šauklys“.

Kretingos rajono mokyklų pedagogai ikimokyklinio ir priešmokyklinio amžiaus vaikams paruošė ir renginio metu įtraukė juos į šias veiklas:

„Pavasario pranašas“, Kretingos rajono Kurmaičių pradinės mokyklos priešmokyklinio ugdymo pedagogė metodininkė Diana Mockuvienė.

„Drugelis“, Kretingos rajono Rūdaičių mokyklos ikimokyklinio ugdymo auklėtoja Renata Lazdauskienė.

„Kaziuko vėrinys“, Kretingos rajono Rūdaičių mokyklos ikimokyklinio ugdymo auklėtoja Ingrida Jonkienė.

„Gėlė Kaziukui“, Kretingos rajono Rūdaičių mokyklos ikimokyklinio ugdymo auklėtoja Razmina Umantienė.

„Velykinis zuikutis“, Kretingos rajono Rūdaičių mokyklos priešmokyklinio ugdymo vyr. pedagogė Giedrė Rusteikė.

„Riestainiai“, Kretingos rajono Rūdaičių mokyklos ikimokyklinio ugdymo vyr. auklėtoja Roma Vitkuvienė.

„Geltonsnapiai“, Kretingos rajono Rūdaičių mokyklos ikimokyklinio ugdymo auklėtoja metodininkė Loreta Daškevičė.

„Audžiu pavasarinę gėlę“, Kretingos rajono Kartenos mokyklos-daugiafunkcio centro dienos centro pedagogė Indrė Paulienė.

„Kaziuko apyrankė“, Kretingos rajono Rūdaičių mokyklos ikimokyklinio ugdymo auklėtoja Ilona Vitkutė.

„Linksmučiai“, Kretingos rajono M. Valančiaus pagrindinės mokyklos priešmokyklinio ugdymo pedagogė Nijolė Duoblienė.

Pasibaigus veikloms, vyko Kaziuko mugė-prekyba vaikų ir jų tėvelių gamintais dirbiniais ir įvairiais keptais skanumynais. Iš mugės metu surinktų pinigėlių dienos centro vaikams bus nupirkta loginių žaidimų ir keletas priemonių tolimesnių kūrybinių darbelių gamybai.

Vykstant į šį renginį vaikų širdutės jautė didelį nerimą, o grįžtant – džiaugsmą. Džiaugsmą naujomis patirtimis, išmoktomis kūrybinėmis technikomis, naujomis pažintimis ir gera nuotaika.