2016-12-30

Priešmokyklinukų Kalėdinė šventė „Prakartėlės stebuklai“

Gruodžio 19 d. 11 val. mokyklos aktų salėje vyko priešmokyklinio ugdymo grupės vaikučių kalėdinis karnavalas.

Šešiamečiai kartu su auklėtoja Gabriele Vesta Kastėniene, meninio ugdymo pedagoge Ona Karnauskiene, šokio mokytoja Janina Vaičekauskiene parengė meninę programą „Prakartėlės stebuklai“. Vaikai pašoko „Nykštukų šokį“, padainavo apie tai, kaip žvėreliai švenčia Kalėdas, skambėjo dainos „Ėjo pro šalį žiema“, „Žvaigždutė“.

Priešmokyklinukai suvaidino ir biblinės istorijos apie kūdikėlio Jėzaus gimimą fragmentą. Matas Kundrotas buvo Juozapas, Austėja – Marija, menamą kūdikėlį Jėzų globojo piemenukai ir angeliukai, gimusįjį aplankė Trys karaliai.

Vėliau Kalėdų seneliui vaikai deklamavo eilėraštukus, minė mįsles, ėjo ratelius, džiaugėsi gautomis dovanomis.