2016-12-16

„Augame kartu su eilėraščiu“

Rajoniniame 2–4 klasių jaunųjų kūrėjų konkurse „Augame kartu su eilėraščiu“ dalyvavo 2 klasės mokinė Ugnė Mataitytė (ruošė mokytojas Paulius Mikaločius), 3 klasės mokiniai Gabrielė Mataitytė, Deimantas Metrikis (ruošė mokytoja Rima Bitautienė) ir 4 klasės mokinys Vilius Rimkus (ruošė mokytoja Regina Baltuonienė). Konkursui mokiniai kūrė eilėraščius įvairiomis temomis, juos iliustravo.

Kretingos muziejuje jauniesiems kūrėjams rašytoja N. Kepenienė skyrė užduotį ekspromtu sukurti eilėraštį apie miestą. Išklausiusi visų eilėraščių, paskelbė nugalėtojus. Tarp jų – 3 klasės mokinė Gabrielė Mataitytė. Ji apdovanota Kretingos Švietimo skyriaus diplomu. Visi konkurso nugalėtojai apdovanoti Marijono Daujoto mokyklos padėkos raštais ir rašytojos N. Kepenienės knyga „Verpėjėlė“. Deimanto Metrikio eilėraštis apie Kalėdų laukimą išspausdintas „Vakarų ekspreso“ priede „Ekspresiukas“.