2016-12-13

Dovanokime knygas, kurios keičia gyvenimą!

Knyga gali pakeisti gyvenimą: įkvėpti, padėti atsakyti į klausimus, spręsti problemas, jaustis stipresniam, kovoti už savo teises ir ateitį. Todėl šiemet akcija „Knygų Kalėdos“ atsiliepia į kampanijos „Už saugią Lietuvą“ kvietimą mažinti socialinę atskirtį. Šių metų akcijos tema – knygos, kurios keičia gyvenimą.

AKCIJOS INICIATORĖ PREZIDENTĖ DALIA GRYBAUSKAITĖ

Mokyklos biblioteka prašo kiekvieno, kas gali, prisidėti prie akcijos ir padovanoti vaikams Kalėdų džiaugsmą – KNYGĄ, KURI PARODYS NAUJUS KELIUS, ATVERS GRAŽESNIUS HORIZONTUS. Kviečia dalytis knygomis su tais, kuriems jų trūksta.

Akcija šiais metais vyks iki sausio 6 dienos.

Akcijos knygų su 20 proc. nuolaida ieškokite knygynuose Humanitas, Knygų namai, Pegasas, Vaga ir Sofoklis bei prekybos tinklų IKI ir RIMI Hypermarket parduotuvėse. Taip pat portaluose Debesuganyklos.lt, Knygynas.lt, Knygos.lt, Knygukatalogas.lt, Knyguklubas.lt, Niekorimto.lt, Manoknyga.lt, Pegasas.lt, Sofoklis.lt ir Tikraknyga.lt bei Lietuvos pašto skyriuose.

Skaitykime, dovanokime ir dalinkimės!

Biblioteka, 2016