2016-12-04

Netradicinės pamokos Klaipėdoje

Lapkričio 29 dieną 3 klasės mokiniai dalyvavo edukacinėse pasaulio pažinimo ir dailės technologijų pamokose Klaipėdoje. Netradicinėje edukacinėje „Pegasiuko“ pamokėlėje mokiniai visą valandą kūrė, konstravo naudodami japoniškus LaQ konstruktorius. Už sumanumą ir kūrybiškumą mokinius knygyno vadovė apdovanojo diplomu.

Laikrodžių muziejuje edukacinėje programoje „Astronomijos ABC“ aiškinosi astronomijos paslaptis, keliavo po visatos platumas. Pažino Saulės sistemą, daugiau sužinojo apie planetas. Įgytas žinias įtvirtino gamindami Saulės sistemos modelį: iš popieriaus iškirpo Saulę, planetas, jas spalvino ir sujungė į modelį.

Šios pamokos vaikams padarė didžiulį įspūdį. Paskutinę rudens dieną trečiokai su mokytoja Rima Bitautiene išlydėjo puikiomis emocijomis ir naujais atradimais.